Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell csinálni tovább?...

Hogyan kell csinálni tovább? Lécci, akinek akár csak tippje van, azt írja le. Köszi^^

Figyelt kérdés

Szal az lenne,hogy szerkeztek facebookra ilyesmit >> [link] Csak magyar felirattal,és egyedit..Az lenne a kérdésem,hogy vki tudja,hogy hogyan rakhatok képet is bele? Mert ezt sajna nem tudom..:(:S

Lécci,aki tud az segítsen! 1000 köszi.:)


2010. aug. 29. 09:50
 1/6 anonim válasza:
xD Legegyszerübb szerintem én is azzal csináltam egy párat az a neve a Programnak ami elv alapból rajta kell hogy legyen a gépen hogy Paint... és ott könnyen megy minden!! Ha esetleg még nem használtad akkor.Kérdezz nuygodtan itt és vélaszolokrá!
2010. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi,am painttel szerkeztettem.:D:D

Csak azt nem tudom,ha van egy nagyobb kép,akkor azt hogy kisebbítsem le,hogy odaférjen?:O

Egyáltalán,hogy tudok oda képet berakni?

2010. aug. 29. 20:17
 3/6 anonim válasza:
öhm ugyanaz vok hát ugy lehetséges h van fülöl az h fájlok vagy fájl arra katt és utána arra h egy fáj belillesztése aztán miután beillesztetted as képet kattolj a képre jobb klikkel és ott arra h nyújtás döntés és ott átméretezheted!
2010. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja...:D

Nagyon köszi.:) Örök hála:D:D

Megmentetted az életem..xD Már idegesített,hogy nem tom,hogy kell..xD:S

Hálám üldözni fog.;D

2010. aug. 29. 22:05
 5/6 A kérdező kommentje:

Úristen..nagyon imádlak XDXD:D

Most csinálom,asszem menni fog..:D:D(Y)

2010. aug. 29. 22:08
 6/6 anonim válasza:
100%
Oksa Nincs mit..=D Örömmel segítettem:P és sok sikert!!
2010. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!