Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt írja a freemail: Nem...

Ezt írja a freemail: Nem sikerült betölteni a mappáidat, próbáld újra. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Más mail címmet beenged az enyémet nem. Lécci segítsetek!
2010. júl. 23. 10:46
 1/6 anonim válasza:
nekem is ilyen volt tegnap ma még nem néztem 2 freemail-es email címem van egyikkel beengedett a másikkal meg nem :( és nem tom miért :( de megnézem és visszaírok hogy ma már mükszik e :P
2010. júl. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A freemail azt mondta, valami szervere meghibásodott, ezért egyes fiókoknál hibák előfordulhatnak!
2010. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szép lassan Neked is ki kéne tolatnod ebből a gázos freemailból. Nem akarlak megbántani de nem lehetsz úgy sikeres ember ,hogyha még mindig Magyarország legrosszabb levelezőjét használod. Inkább válts át pl Gmailra,és nem kell neked sem többé ilyent írnod,hogy segítség mi van a freemaillal.
2010. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

első vagyok

ma se megy ugyan azt írja ki mint tegnap sztem ne idegeskedj ma ne is nézd meg nekem tegnap egész nap ezt írta ki és még ma is majd holnap csekkold újra és nyugi nem vagy egyedül :P és tuti hogy nem csak kettőnknek nem megy

2010. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 címből egy nem megy, ami ABC rendben elöl van.
2010. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat , remélem hamar működni fog majd :)
2010. júl. 23. 11:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!