Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook vagy Google hangouts?

Szabolcs922 kérdése:

Facebook vagy Google hangouts?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk barátnőmmel és néha "virtuális mókára" szorulunk...Kérdésem az, hogy erre melyik program használata a diszkrétebb, a Facebook videochat vagy a Google hangouts?

2020. jan. 19. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mimdegy.
2020. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2020. jan. 19. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Mitől lenne diszkrétebb egyik a másiknál?
2020. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én itt arra értettem, hogy mondjuk a Hangouts nem rögzíti-e a "videobeszélgetésünket" és teszi fel valami szexoldalra...
2020. jan. 19. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyikse fogja ezt csinálni.
2020. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg nem adják ki harmadik félnek sem
2020. jan. 20. 14:32
 7/7 anonim válasza:

Én egyiket sem használnám ilyesmire.

Valószínűleg jobb dolguk is van, de minden cégnél emberek dolgoznak, biztos nem szeretném ha bárki azt nézné ahogy kamerába recskázok 😂

Arról nem is beszélve, hogy ha esetleg valami úton módon meghekkelik a gépedet, ki tudja ki fog hozzáférni a kamerádhoz, nekem is van webkamerám, de mindig ki van húzva, amikor nem használom.

Egyébként meg, semmi közöm hozzá, de szomorú, hogy nem tudjátok megoldani, hogy legalább havonta egyszer együtt legyetek. Ha az meg nem elég, akkor tök mindegy, mert a barátnőd úgy is félre fog kefélni amikor nem vagy vele, mert a nőknek nem elég az online kapcsolat, nekik sokkal jobban szükségük van az érintésre és testi közelségre mint nekünk.

2020. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!