Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki lehet játszani valahogy...

Ki lehet játszani valahogy Youtube-on a Vevo-t?

Figyelt kérdés
Youtube-on vannak olyan videók, amiket nem enged Magyarországról nézni. (A videó Vevo tartalmát tartalmazza, aki letiltotta azt az országodban szerzői jogi okok miatt.) Ezt valahogy meg lehet kerülni?
2010. júl. 20. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
vannak oldalak amivel meg tudod nézni, keress rá google-n
2010. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, de nem nagyon tudom hogy keressek rá.
2010. júl. 20. 21:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, közben rájöttem.
2010. júl. 20. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Es megosztod velunk?:D
2010. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Proxy youtube. :D Kiad egy csomót, de nem mind működik (igazából a többség nekem nem), a youtubeproxy.ws mondjuk igen. :D A minősége nem egy HD azért, de nézhető.
2010. júl. 20. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább töltsd le a TOR programját, ez is proxy alapú, de ez a számitogépeden van, igy startból rámehetsz a youtubera.
2010. dec. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jézusom, miért kell még ezt is szétbarmolni???
2011. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régi kérdés tudom, de leírom én mit szoktam. Pl ha nem engedi megnézni, mert valami tartalmát tartalmazza, vagy nem vagy +18 és olyan a videó akkor: ami a linkben a watch?v= után van kimásolod és youtube.com/v/és ide beilleszted
2012. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!