Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez a gép jó a mai...

Szerintetek ez a gép jó a mai játékora és ha igen melyikekre? (nem muszáj max grafikán)

Figyelt kérdés

alaplap:MSI 970 Gaming

processzor:AMD X6 FX-6300 3.5GHz AM3+ (6x3500)

ram:6gb ddr3

vga:

ASUS GeForce GT 730 4GB GDDR3 128bit

processzor hűtő:RAIJINTEK Themis

hdd:WD Caviar Blue 1 TB

előre is köszi a válaszokat



2016. febr. 28. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
GT 730 4GB vrammal. Igazából, nem tudok erre mit mondani, csak azt, hogy hatalmas pazarlás. GTX750 és R7 360-nál gyengébb chipsetet nem szabad venni.
2016. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2016. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

osszegel irj ki kerdest


ugyselytem nem hasznalt gep lenne szoval uj arabol mar normalis jatekos gep is kijon

2016. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1.válasz:nagy pazarlás avagy nem ez a vga már megvan és nem szeretnék újat venni

2.válasz:az nem az én gépem hanem egyik ismerősömé csak kérdezte tőlem hogy jó én meg gondoltam hogy megkérdezem itt

3.válaszakkor te milyen gépet javasolnál?

2016. febr. 28. 15:59
 5/10 A kérdező kommentje:
egyébként én nem azt kérdeztem hogy jó dolgokat vettem e a gépembe hanem azt hogy ezen milyen játékok futnának....
2016. febr. 28. 16:03
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


GT730 4GB 26 ezer Forinttól kapható.

GTX750Ti 2GB 34 ezer Forinttól kapható.


Azaz 8 ezer forint extrát kellett volna fizetned azért, hogy meghatszorozd a játékbeli teljesítményt (azaz az fpst).


Maga a grafikusprocesszor nagyon fejletlen, esport játékokhoz használható (cs:go, lol stb), mai játékok futtatására egyáltalán nem alkalmas, maximum alacsony felbontáson (pl. 1366x768), alacsony fpsszám mellett. Viszont filmnézésre jó, de akkor olcsóbban kijöttünk volna egy apu processzorral.

2016. febr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

viszakene vasaroltatnod vagy eladnod


ugyesek vagytok ha igy epitetek gepet


de a lejobb hogy gazdagok is, es annyira megrogzultek hogy ragaszkodtok olyanhoz is aminek semmi ertelme (arra a celra amire szanad, de igazabol celtalanul is erelmetlen)


vettel egy meregdraga lapot feleslegesen hisz sokkal kevesebbet er a gyakorlatban (nem ilyen konfighoz lenne valo)


vettel egy meregdraga procit feleslegesen, sokkal kevesebbet er a gyakorlatban


vettel egy meregdraga vga t feleslegesen, semmit nem er a gyakorlatban 10ezer alatti gyakorlti erteke van kb. de ettol még gyakorlati ertelme nincs


vettel ertelmetlen felallasu 6GB ramot... epic fail...


hasznaltpiacon mar most alig kapnal erte valamit garival is


vettel egy provihutot aminek tul soknertelme nincs a gephaz ismerete nelkul,


tapegyseget nem ismerni gondlhatni az is ertelmetlen kitolas volt magaddal es gepeddel


egyedul a hdd tehat ami nem volt penzkidobas


jo vasart csinaltal szerintem is...

2016. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
a jatekokrol: ami nem gepgsilkos vagyis az osszes kozismert kozkedvelt jatek mind futni tud a gepen megfeleloen beallitva jatszhatoan bar az egesz renszer nem idealis jatekra vagyis ne lepodj meg ha valami megsem jol megy lowon sem...
2016. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#7 hasznaltpiacnal fokent a lap+cpu+vga ra gondoltam


a legertektelenebb tehat a vga pont az ami a jatekoknak a legfontosabb


no de mindegy


Szia

2016. febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 T/Z ***** válasza:

Ezen a gépen semmi sem fog elfutni, mert a GT730 NEM játékra való kártya.

Ha már megvan, akkor veregesd meg a vállát az illetőnek, mert emellé akármilyen i7-es processzort, meg akármennyi ramot pakolhat, játszani NEM fog vele.


Hiába kezdődik 7-el, 30-ra végződik, ez egy olyan belépő szintű VGA, amit olyan alaplapokba kell tenni, amin nincs alaplapi képkimenet, és akkor lehet a géppel filmeket nézni, netezni, zenét hallgatni, office célokra használni. Játszani NEM, ez csak amolyan "képmegjelenítő" kártya.

2016. febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!