Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nos, szerintetek ez milyen...

Nos, szerintetek ez milyen lenne/milyen változást eredményezne? (egyszer már kiírtam de nemigazán jöttek rá válaszok és ez elég sajnálatos)?

Figyelt kérdés

Egyenlőre erre jutottam:

Régi Gamer gép:

-Alaplap: ASUS M5A99FX PRO R2.0

-Processzor: AMD FX-8320 3.6 Ghz

-Videókártya: Sapphire HD7870 Xt és VTX3D HD7870 cf

-Táp: FSP Raider 750W

-RAM: 16 Gb 1333Mhz

-Merevlemez: samsung sp2004c x2 és hd502hj

-Noname ház


Új Gamer gép(még nincs meg csak tervezgetem):

-Alaplap: Egy ideig marad de utána ASROCK B85M Pro4/valami ami egy i7-4790K-t vagy hasonlót szépen futtat, tudnátok mondani ilyet?

-Processzor: Alaplappal egyidőben i5-4460 3.2(ameddigre megveszem 2-3 hónap, addigra lehet inkább a i7-et venném mondjuk i7-4790k 4ghz)

-Videókártya: Ezt már pár héten belül beszerzem: r9 390/390X még nem tudom sajnos, melyik legyen?

-Táp: Nem tudom, jó lesz ez ennek a confignak? Ha nem kötelező nem vennék újat de ha szükséges ez egyértelmű.

-RAM: Szerintem marad :)

-Merevlemez: Seatage Barracuda 1-2 TB vagy ha van valami jobb ötlet ami gyorsítaná a gép betöltését/meghajtón való munkálatokat?

-Ház: ZALMAN Z11 Plus, elfér benne minden?

+ez a proci hűtő a fx-re de lehet a későbbiekre is: Cooler Master Hyper 212 EVO


Összességében a kérdések: Vélemény erről az újításról? Ötletek? A kérdések amiket feljebb feltettem.

Igen régebben írtam ki kérdést, akkor azt kérdeztem hogy mit csináljak a mostani számítógéppel, mostanra lett pár ötlet most a véleményt kérem



2015. dec. 5. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

A helyedben beledobnék egy 390X-et, meg egy 120-as SSD-t a rendszernek és a programoknak, megnézném mire képes, és ha elégedett lennék vele, nem piszkálnám tovább.


Tápot nem kell cserélned, elég lesz bőven.

2015. dec. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!