Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Két Ips-es monitor között...

GeneralM kérdése:

Két Ips-es monitor között vacilálok. Vajon melyik éri meg leginkább, és miért?

Figyelt kérdés

[link]

és

[link]

Köszönöm a segítséget!



2015. aug. 26. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
En az asust vennem
2015. aug. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm, és miért?
2015. aug. 26. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg az AOC markaval sincsen baj, de megis azt nezem szivesebben amit mar hallottam. Asus-s pedig nincs rossz tapasztalatom meg.


A ket monitor specifikacioja kozott a kulonbseg a kontraszt (80M Asus, 50M Aoc) es a fogyasztas (30W Asus, 25W Aoc). Itt is az Asust valasztanam.


Ha a termekrol talalsz tesztet amiben nem hordjak le, akkor szerintem vedd meg batran.

(Netes tesztekre jellemzo, hogy miutan elolvasok parat nem is akarom megvenni az amugy korrekt termeket...)

2015. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm a választ. Utána nézek.
2015. aug. 26. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Azert mert mar 7eve asus monitorom van , pontossan Asus WV193D-B , eddig semmi baja nem volt, betekintesi szög 170fok , marad is meg egy darabig.

Igaz sokat fogyaszt 44w , de ez nem erdekel.

2015. aug. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!