Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy pc-t. Többi lent....

Vettem egy pc-t. Többi lent. Miért lehet ez? BF4- be is ez van.

Figyelt kérdés

Olyan problémám van hogy vettem egy pct pl letöltöttem a far cry 4-et megy ultrán 30 fps-el és ha futok vagy ilyesmi kicsit laggol ja meg látszik ahogy forgok h csíkozódik a kép, ha le veszem a grafikát nem csíkozodik de úgyis laggol pedig megvan a 60fps csak leugrál. Ez miért van?

Ja és másik probléma hogy nem lehet újra indítani a gépet...rámek hogy újraindítás és ahogy kapcsol be..semmi a windows logo után.

Am a gta sa is 25 fps megy.. Azért az mi.

PC:

Alaplap:Asus m5A78l-m Lx3

Ram:8gb 1333mhz

Vga:Asus r7 260x

Cpu:Amd fx6300

Táp nevét nem tom de chieftec és 500wattos

Winchester:toshiba 500gb

Ismerős szerint az alaplap szar és amiatt nem indul újra meg hogy az vissza fogja a proci teljesítményét és azért van ez de olvastam azt is hogy a vga-m gyári hibás :\ ... Nem tom mi lehet..remélem valaki segít..előre is köszönöm.



2015. febr. 15. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, fx alá szar az alaplap. Ami a San Andreast illeti, kapcsold ki a képkocka korlátozást a beállításokban. Vedd lejjebb a vram órajelét és nem lesz csíkozódás. Far Cry 4-hez pedig rakd föl a legújabb patchet és nem lesz fps drop.
2015. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oh köszi szépen.. És akkor az alaplap miatt nem indul újra? Meg azért van kevés fps-em játékokban?
2015. febr. 15. 22:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Am még nyáron vettem a gépet akkor még a vga is 32 volt.. Először pedig r9 270x lett vna asus m5a97 alaplappal tobbi ugyanez csak írta a pcx hogy elfogyott a vga és így új megrendelést kellett leadni és mondták szüleim hogy minek ilyen jó vga meg minden és végül ez lett..
2015. febr. 15. 22:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Am volt olyan problémám is h...1hete volt meg akkor a gép és 1x csak kék halál. Bekapcsoltam és nagyon hangos volt. Kiderült hogy a proci hűtő. Lecseréltem egyből. De azért furcsa volt h 1 hetes új pc-nél ilyen
2015. febr. 15. 23:01
 5/8 anonim ***** válasza:
a 760-as lap(chipset) nem tud elég áramot leadni a procinak így az erősen korlátozva van... esetleg biosban visszaveheted az órajelet amíg megjön a másik de mindenképp le kell cserélned egy 970-es lapra mert ez olyan mintha csak fél tüdőt használnál..
2015. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Aha értem köszi


Am amikor a proci hűtő rossz lett úgy lett csöndben hogy levettem az órajelet. Akkor az is ennek a sz.r alaplapnak köszönhető?

2015. febr. 15. 23:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Az amd proci hűtők hírhedtrn tudnak helikopterizálódni ha kedvük tartja.
2015. febr. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem.. az amd hűtők épp hogy elegek lehűteni az adott procit amihez kapod őket.. sajna ez ilyen általában cserélni szokták mert nem a minőségükről híresek főleg az fx széria hűtői
2015. febr. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!