Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezzel a konfigurációval...

Ezzel a konfigurációval melyik játékokat tudom HD-be játszani?

Figyelt kérdés

Alaplap: Asus B85M-G

Processzor: Intel Core i5-4690 4x3,5 Ghz (~3,9 Ghz)

RAM: 2xKingmax 4 Gb 1600 MHz

Videókártya: Asus GeForce GTX 750 2Gb

Winchester: 1 Tb

Táp: Coolermaster 600 W

O.P rendszer: Windows 8.1


Melyik új játékokat tudom Max Grafikával játszani mint pl. Battlefield 3, 4, Crysis 3 stb. hasonlók?

Sorolnátok?



2014. szept. 13. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
már megvan a gép ?
2014. szept. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nevetséges konfig..
2014. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jólvanna! Én nem vagyok akkora kocka mint egyesek hogy sokszázezret költsek egy sz@.ros gépre
2014. szept. 13. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
nem arra akart utalni .. hanem arra hogy irj egy árat és irunk eggyet nem is kell sok százezerért gépet venni csak amit te összeraktál ARÁNYTALAN ÉS NEM SZAR ... a kettő nem ugyan az ... szóval mennyid van rá ?
2014. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A táp so-so, van jobb.

A proci jóféle

Az alaplap nem sokat számít ebből a szempontból, no meg az intelt tdp ügyielg simán elbírja.

A 2x4 (8) giga ram elég.

A vga viszont gyenge.


Hogy melyikeket tudnád hd-ban játszani? Tavalyelőttig visszamenve az összeset szerintem, illetve pár mait. Viszont a részletesség már más kérdés.

2014. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is egyetértek az előttem szólókkal a videókártyád, sajnos gyenge nagyon. Véleményem szerint hanyagold a 8.1-et, de ha szereted használd nyugottan.

Tápból inkább egy fsp-t ajánlok, a cooler master jó alkatrészeket gyárt, viszont tápból szerintem nem.

De Bf 3 at biztos viszi fullon.

2014. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!