Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A vírusírtó látja a fájlokat,...

A vírusírtó látja a fájlokat, a gép nem, miért?

Figyelt kérdés
Van egy pendrive-om, amit a multkor bedugtam a laptopba. felugrott, hogy a NOD32 ellenőrizné, én meg hagytam, mondván nem sietek. Láttam, ahogy kiírja, hogy most a ezt a képet, most azt a zenét, ellenőrzi stb. Megnyitom a számítógépet, kiírja, hogy 16GB-ból 200MB szabad. Megnyitom, majd kiírja hogy a pendrive üres. de hogy? Az előbb írta ki a NOD, hogy ezt és ezt a fájlt ellenőrzi, amikor meg megnyitom, nem lát semmit. az automatikus lejátszásra, hiába nyomok, nem történik semmi! Mi lehet a gond?

2014. jún. 4. 21:07
 1/1 coopper ***** válasza:

Szia.


Nagy valószinűség szerint a pendriveden volt egy virus ami a mappákat elrejtette illetve készitett minden mappából egy lnk kiterjesztésű fájlt (a virus igy próbálva meg önmagát sokszorisitani - természetesen megnyitja az adott mappát a lnk file, de közben a virust is betölti a memóriába) és a virusirtó törölte az lnk kiterjesztésű fájlokat mivel azok elvileg virusosak voltak.


Viszont a mappák továbbra is rejtett állapotban vannak.


Állitsd be, hogy mutassa rejtett (hidden) attributumokat is és akkor elvileg fogod látni a fájljaidat.


Rejtett attributumok megjelenitése : [link]


Sok sikert.

üdv.

2014. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!