Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hátsó usb nem működik?!

Hátsó usb nem működik?!

Figyelt kérdés

asrock fm2a55m-dgs ilyen alaplapom van fél éves lap. Haveromtól vettem 1 hete és nála tökéletesen működött pénteken oda adta szombaton már win7 telepítettem föl . Már a telepítésnél se látta a usb-s egeret (nem is világit). Windowst föl tettem ahogy szoktam . Alaplap drivereket is mindent ahogy kell de még most se látja és nem is világit. Elől van 2 usb pont a házon azt bekötöttem azon minden jó, de a hátsó még mindig nem. Bios reset meg volt de semmi . Minden jól működik csak az usb nem akarja az igazságot. Telefon , egér se pendrive semmit nem lát.

Remélem csak beállítás és én vagyok a béna és nem kell a garanciával foglalkozni. Van valakinek ötlet ?



2014. márc. 22. 08:39
 1/1 szatam9a ***** válasza:

Szia,nekem is pontosan ilyen alaplapon van és pontosan ez a problémám, széria hiba lesz... tudtam hogy nem szabad asrockot venni..

lassan egy éve van meg az alaplap eddig nem volt vele gond most adta meg magát az usb... probáltam PCI kártyát rakni bele 5 usb slottal de nem akarja a jót. azt mondták másik kommentben hogy a táp miatt,de akkor most már bizonyosságot nyertem hogy az alaplap a szar.

2014. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!