Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az hogy lehet hogy mindenki...

Az hogy lehet hogy mindenki szidja a kodegány tápokat és nekem 4 éve az van és eddig érdekes módon 1x nemvolt vele probléma?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 16:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ember,tömeggyártás,van jó és rossz minőség gyáron belül is.Örülj neki ahelyett hogy itt kampányolsz.
2013. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

Ez kábé olyan, mintha jönnél a dumával, hogy "érdekes, én óvszer nélkül szexelek és még sem esik teherbe a csaj, nem tudom minek emlegetik sokan az óvszert"...


Ami késik az nem múlik. Egyszer beszarik és viszi az egész gépedet a kukába és akkor így jártál...

2013. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%

Ahogy Fehersrac írta. Továbbá attól, hogy neked egy 800 wattos tápra van kötve a 220-at fogyasztó géped, még nem biztos, hogy mindenki másnak is!

G.

2013. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Nekem sincs vele gondom 10 éve (amd 2800+os a gép).

Egy ismerősöm sincs olyan, aki márkásabb tápot vett vna (én is csak netről ismerem őket), de egynek sem égett még le emiatt a gépe.

Vszeg az olcsóságuk miatt 10Xannyit adnak el belőlük, mint a többiből, ezért 10Xannyi a hiba is náluk, és innen a negatív legenda.

2013. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Felfogás kérdése. Egy negyedmilliós gépbe biztos nem tennék ilyent, ha meg a nehezen összekuporgatott 90ezer forintomba lenne a konfig, akkor meg azért nem. Mindenki eldönti és ennyi. Ez a táp egyfajta orosz rulett...
2013. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Itt neked van egy 4 éves tápod ezek szerint. Noha az emberek nem a régebbieket hanem az újabbakat szidják(gondolom több volt a gyártáshiba), attól még az nem azt jelenti hogy az összes egy fosadék tápegység. Inkább örülnél hogy neked jól bevált és működik.
2013. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

"800 wattos tápra van kötve a 220-at fogyasztó géped"

Ezt a csúsztatást! 400W-os az enyém, de vszeg 500Wos sincs már belőle...

2013. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül én sem választanám(előző)
2013. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

"Egy negyedmilliós gépbe biztos nem tennék ilyent"

Az elképzelhető, de nem adok annyit érte, mert:

- nincs rá annyi

- nem kell olyan teljesítményű, mert nem csak a gépen élek

- meg rengetegen használnak sokkal olcsóbb gépet, és nem adhatja az ár 20%át a táp

2013. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 BM-Striker ***** válasza:
Nekem pl leégett a lapon egy Mercury táppal.
2013. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!