Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech g27 kormány tulajdono...

Logitech g27 kormány tulajdonosok, vélemények?

Figyelt kérdés

Tervezek egy ilyen kormányt természetesen újonnan 2 év garival,nos arra lennék kíváncsi hogy mennyire igaz hogy a kormány része hamar elromlik akár 1 hónap igénybevétel után?


Személy szerint én szimulátorokra használnám tehát durva,gyors idegbeteg mozdultokat nem alkalmaznék a kormányon.Tehát nem hajtanám agyon meg ráncibálnám.

Főként euro truck simulator 2,LS11,city car driving,OMSI-re használnám.

ETS2-ben mik a vélemények,mennyire realisztikus főként a kormány része?


Esetleg milyen karbantartást igényelne azon kívül hogy por letörlésre kerülne?


Ill. ebben a videóban ahol,1:58-tól kezdődig az a bizonyos "mozdulat" ugyan úgy meg lehet csinálni a g27-el is?(Gondolom igen)

http://www.youtube.com/watch?v=BeN4VZ7WPlg


Ha valaki mostanába vette kérem írja le hogy melyik áruházban.Köszönöm válaszaitokat előre is!



#kormány #Logitech #G27 #Euro Truck Simulator 2 #kicsavarása #900fok fordulás
2012. dec. 22. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne most vegyél mert most nagyon drága, már 55-ért is volt: [link]

Véleményt azt nem tudok mondani mert én is most tervezem a vásárlását :)

2012. dec. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én ahogy nézegettem ez volt a legolcsóbb hely ahol 70k alatt van az ára és úgy hogy nem külföldi,garancia nélküli oldal,vagy éppen használt.

[link]

Tulajdonképp innen szeretném majd megvenni mert szeretem ezt az oldalt.Azért köszi a hsz-t,érdekes hogy volt 55k is,modjuk kicsit gusztustalannak tartom hogy valahol az ára verdesi a 90k-t,igaz másik beszállító stb..De akkor is.

2012. dec. 24. 15:19
 3/7 anonim válasza:
Még mindíg szeretnél venni? Mert nekem van egy eladó. 60000 Ft-ért viheted de minimálisan alkuképes.
2013. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Virágh Attila ***** válasza:

27-nek utódja lesz valamikor?

elég szomorú, hogy csak H váltó van benne ennyi pénzért

2014. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 norbi99926 válasza:
Hát én is vettem 10hónappal ezelőtt egy g27-es kormányt,a MediaMark-ba 70.000ft-ért.Véleményem nagyon jó,eddig semmi bajom vele,pedig szoktam Dirt -ezni rallyzgatni,jah meg ETS2 ,LFS,City Car Driving.Szerintem jól birja,eddig semmi baja pedig ütöm,vágom,tolom elég durván! :D Amúgy szerintem Media Mark -ba vedd ,hamar ki hozzák ;)
2015. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lallee2002 válasza:
Én most szeretnék venni de a legtöbb oldal nem fogalmazza vagy nincs készleten stb... Tudnátok mondani oldalakat? a media markton nincs
2015. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gelencser12 válasza:
Már nem kapható újonnan sehol. Viszont ugye megjött az utódja ami ugyan annyira, ha nem jobb, a brutális force feedback miatt. Hátulütője hogy a váltót külön kell megvenni hozzá. Javaslom ne a gyárit, hanem a thrust masternak van önálló profi H váltója valami 20ezer körül
2016. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!