Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Core i3-2120 vagy AMD...

Intel Core i3-2120 vagy AMD FX-6100?

Figyelt kérdés
Mindenhol mást írnak, valahol ez, valahol az a jobb. Az én kérdésem, hogy játékra melyik a jobb? (néha veszek fel közben videót, úgyhogy ez is szempont, de nem nyom olyan sokat a latba)

2012. dec. 13. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen én is olvastam teszteket, személy szerint én a kettő közül a Intel Core i3-at venném, mert ha néha is, de videót veszel fel közben, az ilyen összetettebb feladatokban, az intel jobban teljesít. Amúgy játékokra is az intelt venném. Ha nincs igazam valaki más javítson ki.
2012. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Már pedig pont fx lenne ott jobb ahol videót veszel fel, hisz a mai játékok min. 2-4 magot már szeretnek (tisztelet lol a kivételnek) és ha emellé még elindítasz egy fraps-ot is akkor az is terhel mindent amit az fx egy újabb szálon/szálakon tud dolgoztatni míg az i3 nem (feltéve, hogy a játék már alapból kihasználná mind a 4 szálat az i3-nál).

Az intel igazából 1-1 szálon erősebb az fx-nél, ahol sok minden kell egyszerre vagy a játék maga (pl. bf3) képes sok szálon futni akkor nem lesz panaszod fx-re se mert vga limites leszel.

2012. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
fx +1
2012. dec. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fx + 1
2012. dec. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyértelműen az utóbbi :)
2012. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2012. dec. 16. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!