Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Memóriahoba? ->"A memóriaterül...

Memóriahoba? ->"A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: written*"

Figyelt kérdés

A gépem már kb két-három hete, amikor a bf vietnamot elindítottam (persze laggolt, mint állat, mert integrált videókártya van, de nem ez a lényeg), egyszercsak a betöltés után kidobott és ezt írta ki:


A *0x77d462cf* címen található utasítás a *0x00000014* memóriacímre hivatkozott.



A program befejezéséhez kattincson az OK gombra.

A program hibakereséséhez kattintson a MÉGSE gombra.


na most csináltam ezt- azt(memtest stb...) de semmi. Beraktam mégegy pont ugyanilyen memóriát, h meglegyen a dual chanel. (az időzítés is ugyanaz...)


Aztán ugyanez: csak most a második számsorozat helyén végig 0 van.


Tudnátok segíteni?


Memória: 256Mb DDR-400Mhz -CL3


Köszönöm!



2012. dec. 9. 14:48
 1/4 A kérdező kommentje:
*Memóriahiba bocs.
2012. dec. 9. 14:52
 2/4 A kérdező kommentje:
Közben jött egy kékhalál is :)
2012. dec. 9. 17:28
 3/4 zakhaev ***** válasza:
az nem dual channel...
2013. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
program hiba sztem, húzd újra a BF-et. Ha a memetest nem dobja ki 1-2 full teszt után, akkor program vagy driver hiba lehet.
2013. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!