Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lesz egy egér "gamer egér"?

Mitől lesz egy egér "gamer egér"?

Figyelt kérdés
Én egy 400Ft-ossal is a fél társaságot leverem CoD-ban, minek az embereknek 10k fölöti kiadás ilyenre?

2012. szept. 21. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Attól lesz GAMER, hogy ráírják, a sok h.lye meg megveszi. Na ezért írják rá...
2012. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

"minek az embereknek 10k fölöti kiadás ilyenre?"

10 fölötti nem kell, újonnan a legdrágább ajánlott egér 10K körül alakul.


"Én egy 400Ft-ossal is a fél társaságot leverem CoD-ban"

És? Azért van némi difi egy akármilyen szutyok meg egy normális példány között.

Olvasni való:

[link]


A válaszom inkább azokra az egerekre értendő amik meg is érik az árukat nem a marketig bulslhites szarokra.

2012. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elismerem, jogos Hart válasza, de egy megjegyzéseddel vitatkoznék. Jól esik, hiszen akinek nagy a tudása, attól sokat lehet tanulni.

""Én egy 400Ft-ossal is a fél társaságot leverem CoD-ban"

És? Azért van némi difi egy akármilyen szutyok meg egy normális példány között. "

Dehát íme, én vagyok az élő bizonyíték, hogy a képességek fontosabak. Éppen ezért én nem látom a különbséget. Kérlek fejtsd ki. Arra gondolsz, hogy hamar szétmegy az egér, és vehetek újat, vagy valami másra?

2012. szept. 21. 18:17
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

"Dehát íme, én vagyok az élő bizonyíték, hogy a képességek fontosabak."

És mégis egy jó szenzorú, pontos egérrel könnyebb jónak lenni, vagy valami rosszabbal?

Amúgy én nem azt mondom, hogy drágán kell egeret venni, pár ezer Ft-ért már nagyon jó kis egeret lehet hazavinni(pl MS WMO 1.1).

2012. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megértettem, jogos. Köszönöm a kielégítő választ.
2012. szept. 21. 18:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom van olyan amire raknak extra gombokat amikre beállíthatók billentyű parancsok pl. bunnyhop meg ilyesmik. Én ezeket tartom gamer egereknek
2012. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

20%-ban attól gamer, hogy vannak extra gombok rajta, meg jó magas a DPI, ami elég nagy tartományban állítható is a jobbakon. Ezen kívül ide jöhet még a jól kézreálló forma, pl oldalgumírozással a jobb fogás miatt.


80%-ban meg a marketing miatt gamer...

2012. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"meg jó magas a DPI"

Amivel kb semmit nem érsz.

2012. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy pontosabb a lézere, kellemesebb a fogása, nem csúszik ha megizzad a tenyered, jó a görgő rajta (nem tekerésnél nem tekersz véletlenül tovább, ha fegyvert cserélsz) stb. Ha még veszel pluszba egy normális egérpadot, akkor már elég szépen érzékelhető a különbség egy 400 és egy 15k-s egér között. Ez személyes tapasztalat.

És akkor mivan ha a fél társaságot levered? Képzeld, hogy az egyéni skill jobban számít és amúgy sem a gamer egeresekből van több. A profi játékosok úgyis gamer egérrel fognak nyomulni, és nem 400 ft-s egérrel mennek lanra. Ha már arcoskodásról van szó, én meg elverem a codosok több mint 99%-át minek után elég sokat és magas szinten toltam (lanok, night cupok, clanbase). CB-n top40-ek voltunk az összes eu ladderben, sőt 2v2-ben rank1 is 2100+ ponttal.

2012. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9. Nyliván a saját köreinben, ezzel is csak a kérdésemet akartam kihangsúlyozni. Ha arcoskodásnak vetted, elnézést. Nem annak szántam.
2012. szept. 21. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!