Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fikázza mindenki a...

Miért fikázza mindenki a Gigabyte cuccokat?

Figyelt kérdés
1éve mindenki a gigabyte lapokat és vga-kat ajánlgatta össze vissza most meg mindenkit lebeszélnek róla, mit vétett a gigabyte?

2012. júl. 16. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom én kifejezetten szeretem a márkát. Főleg, hogy ahoz képest amit tudnak nem túl drágák, és nem tolja össze magát egyik napról a másikra. A billentyűzeteiket, meg egereiket kifejezetten imádom. Lehet sok a sznob.
2012. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
A Gigabyte cuccok ugyan olyan jók mint a többi, sőt csak az irigység van feltünési baj van néhány emberrel :D
2012. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én hallottam olyanról hogy némelyik Gygabite lap egyszerűen elszállt

aztán szidják még a terméktámogatást is

Sajnos úgy tűnik hogy még az ASROCK nak amit régebben mindig szidtunk sikerült felülkerekednie rajta így most inkább az ASROCK lett ajánlottab gyártó


hogy miért és mi baja van a Gigabyte-nak azt pontosan én sem tudom csak ha valaki ilyen terméket szeretne venni föl szoktam rá hívni a figyelmét hogy sok negatív kritikát hallani a termékről

2012. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én már régen se ajánlotam senkinek nem hogy most.

Utána kelene olvasnotok ha nem ţudtok róla semmit mért nem ajánlják

.

és amugy minek? mert olcsó?

van minden más márkából is olcsó szóval ez nem érv

na de engem nem érdekel

én szólok hogy nem !! ajánlom !!

szóval nem mondom hogy azt ne vedd meg megtiltom (legalábis én)

vagyis ha valaki mindenképen azt akar veni akor az saját döntése szabad világban élünk

2012. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3

Ezek még csak a jéghegy csúcsa

de hatalmas lajstromot lehetne irni mik a bajok gondok vele még de én nem is sorolom

engem nem érdekel a gigabyte

nem "fikázom" egyszerüen nem ajánlom és ha valahol látom akor szólok

de mivel ezért "leoltásokat" kapok ezért már nem anyira érdekel hogy ere bárkit figyelmeztesek

de hát vanak rajtam kivül mások is akik megteszik...

2012. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azért mert volt 2 videókártyám is .... az egyik fél óra DMC4 után kisült,a másiknak még játék sem kellett ment este a gép,reggelre az is kisült....
2012. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Az nem feltétlen a videokártya hibája volt, akár a táp is lehetett rossz.
2012. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3x gariztattam meg a szarosbájt 6770-emet és mindig csíkzódik.

kölcsönkértem spanom msi 6870-jét azzal tökéletesen működik, szóval a táp is kivan zárva.

ennyit erről a fos márkáról.

régen lehet hogy jó volt, de most szerintem a legrosszabbak között van.

meg nem csak nekem volt vele panaszom, itt gyakorin is láttam pár embert akinek tönkrement.

2012. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!