Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi ez a kihajtás mánia mostanság?

Mi ez a kihajtás mánia mostanság?

Figyelt kérdés

Sokan azzal vannak elfoglalva, hogy XY processzor "ki tudja-e hajtani" Z videokártyát.


A CPU/GPU limit nagyban függ az éppen futó programtól, a használt felbontástól és beállítástól. Ugyanazon gépen egy játékot tetszés szerint lehet úgy beállítani, hogy az egyik vagy a másik limitálja a másikat vagy az egyiket.


Mi értelme ennek? Mondjuk szélsőséges esetekben lehetne ennek értelmet adni, de általában nem olyan környezetben vetik fel a témát, hanem hasonló kategóriájú cuccoknál.



2012. máj. 22. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is csak lesek mint a moziban hasonló kérdéseknél.
2012. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
E´n sem értem ezt....régen nem volt ilyen ! lehet csak én nem emlékszem ...anno ilyen nem volt h sempron 2800+ kihajt egy mx4000-est?
2012. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 flr. ***** válasza:
Mondjuk ha játszani akarsz és egy 6750et vettél akkor bőven elég egy Pentium 8xx fölösleges alá egy i7
2012. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Végre egy jó megnyilvánulás.

Hozzáteszem én nem is tudom mi alapján döntik el,azt hogy ki tudja-e hajtani a videó kártyát vagy sem. Nem vagyok egy szakértő, csak lelkes amatőr.

Valaki magyarázza már el nekem milyen szempontok alapján dönti el.

2012. máj. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Végre egy jó megnyilvánulás.

ez kinek szolt? :) a sempronos csávonak? (nekem)

2012. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem konkretizáltam a dolgot, neked #5-ös , mert régebben én sem találkoztam ilyennel.

De senki sem mondja meg, azok közül akik ezt tudják, hogy döntik el. Szeretnék tanulni.

2012. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na, mára ennyi, holnap megnézem talán addig lesz itt egy rövid magyarázat a kérdésemre.

A kérdés még egyszer: mi alapján döntjük el azt, hogy egy adott videó kártyát ki tudja-e hajtani egy akármilyen proci.

2012. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

82%-os válaszadónak:

A kérdező kérdését te olvastad? Az megfelelően érzékelteti ezt a kihajtás baromságot, te mégis erre kérdezel rá. Mondjuk ha tudnánk azt, hogy milyen játék, felbontás stb...

Amúgy kezdésnek olvass a hardverekről teszteket, utána világos lesz a kép.

2012. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na ide figyelj, kedves HART.

A kérdést olvastam, Azért nem írtam konkrét dolgokat, mert a kérdésemet ironikusnak szántam. Te mint intelligens ember, ezt nem vetted észre? Te olvastad minden hozászolásomat?

2012. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hoppá elnézést, elsőre ironizált is volt, másodjára ez a hatás 100%-ban eltűnt, így gondoltam, hogy komolyan gondolod.
2012. máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!