Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ATI vagy NVIDIA a jobb?

ATI vagy NVIDIA a jobb?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%
Már megint kezded?
2011. szept. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:

ma 14:13


:-)))

2011. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
72%

Én már rengeteg tesztet néztem és nagy általánosságban az nvidia jobb, persze ez függ a játéktól és attól hogy hogy van optimalizálva ha meg NINCS pénzed vegyél Ati-t és kész

( 20 ezres kártyával ne álmodozz full hd-ről és 150 fps-ről ha játékra kell xD )

2011. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés így nem sokat ér...max a fanokat lehet egymásnak uszítani. Lényegében ez szimpátia függő vagy még inkább ár/érték...azaz x forintért melyik gyártótól kapunk jobbat (itt számíthat a játékok alatt nyújtott átlag teljesítmény, bizonyos játék alatt nyújtott teljesítmény, az elérhető szolgáltatások, fogyasztás stb). A kérdést egyébként mindig jelenlegi formában kell kezelni, mert előfordulhat, hogy évente/fél évente fordul a kocka. Nekem volt több NV és ATI kártyám is illetve a környezetemben is találkozók mindkét gyártó termékével. Azt kell mondjam, hogy általános felhasználás és játék mellett mindkét cég megoldása jól használható és megbízható.

Ha a kérdésben két konkrét modellt írtál volna, akkor lehetne konkrét választ is szülni.

2011. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
100%

"ha meg NINCS pénzed vegyél Ati-t"


Legalább tudnád miről van szó, de még az sem... Ati nem létezik már öt éve, másrészt nem az nVidiáé a leggyorsabb kártya most sem.

2011. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:

Én független vagyok. Van amikor AMD-t választok, pl. ha egy AMD procit, AMD chipsettes alaplappal, akkor AMD videókártyák veszek hozzá (gyk: ATI).

De ha inteles a gép, néha nVidiat választok.

2011. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
72%
14:24 vagyok és nézd már meg hogy a GTX 560 Ti mennyi ati/amd kártyát aláz.... még olyanokat is amik nem is egy kategóriában vannak vele .. azt meg hogyha nincs pénzed vegyél ati/amd-t azért írtam mert egyértelműen olcsóbbak...
2011. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
Például melyik kártyát alázza, amelyik nem egy kategóriában van vele?
2011. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
24%

14:32

ne azon lovagolj h nincs ati mert mert ezen az oldalon is ugy van reklámozva h amd ati radeon....ugyh pszt...ha ennyire nyomoronc vagy....


"ha nincs pénzed vegyél atit"

ezzel egyet értek mert hozzáértő kezekben ki lehet hozni egy 23ezres atiból olyan teljesìtményt mint egy gyári beállitásokkal dolgozò 40 ezres nvidiából....


de ezektől függetlenül az nV mellett teszem le a voksom mert nagyon sok ati-nV testvérkártya van....de minden nVben van physx és cuda....

emellett nagyon beszoptam 3hónapja egy atival....:-)

2011. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
88%

[link]

Most csak direkt azért hogy igazam legyen...egéybként játék/felbontás/optimalizáció függő de van ahol ez van ahol az nyer.. de ati akkor is olcsóbb

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Egyébként meg hülye kérdéshez hülye válaszok :D

2011. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!