Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri ebbe az ócska gépbe...

Megéri ebbe az ócska gépbe videókártyát venni?

Figyelt kérdés
i3-6100, 8gb ram, meg valami gagyi alaplapi videókártya van benne. így még a gta 5 is rosszúl fut rajta. Viszont egy ismerősnek van R9 380x kartyája amit 8e forintért ideadna. Megéréne erre a gépre bármit is költeni? A 8ezres karival legalább szépen futna a gta 5?

ápr. 10. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Annyit megér. Mehet bele szerintem.

Procit még esetleg ilyen 7500 körülire lehet cserélni 8 ezer környékén az is. Nyilván nem lesz tőle mai szintű a gép, de segít valamelyest.

ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A videókártya segítene, de a proci kevés lesz hozzá, egy i5 is épp elég úgy ahogy.


https://www.youtube.com/watch?v=hyx1kJsLgJg

ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Megéri ebbe az ócska gépbe videókártyát venni?"

Ha nem valami fing 200W-os táppal szerelt brand gép akkor mindenképp. Egész értelmes konfig lenne tőle. Ilyen régi játékokkal mint a GTAV, nagyon frankón el lehet játszani vele.

ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez szuper lett, köszi a válaszokat!. Sokkal jobb, mint gondoltam, még a az újabb játékokat is elviszi, hogwarts legacy 25-30fps szerintem nem rossz.
ápr. 12. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!