Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan újítsam fel ezt a pc-t?

Hogyan újítsam fel ezt a pc-t?

Figyelt kérdés

A cél az lenne, hogy vigyen egy pár játékot, pl GTA 5, cs2.


Intel® 4. GEN Core i5-4570 3,2 - 3,6Ghz CPU

- Intel® Q85 Express Chipkészlet

- 8GB DDR3 1600Mhz RAM (4 DIMM, max. 32GB)

- 500GB SATA3 7200RPM HDD

- Integrált Intel® HD Graphics 4600 VGA



febr. 27. 18:06
1 2
 1/14 szántóvető ***** válasza:
100%
nézd meg milyen táp van benne,és az alapján válassz kártyát bele.vehetsz bele ramot és ssd-t,de a kártya lenne a legfontosabb.gondolom win 10 van már fent..
febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk rakj bele egy GTX 1660-at az támogatja a shader mesht is tehát nem lesz gondja jövő játékaival sem. Teljesítménye persze nem is lesz épp a legacélosabb hozzájuk. Erre a foglalatra meg túl sok értelmét nem látom a fejlesztésnek. Én lecserélném egy AM4 kezdő konfigra ha szorít a keret akkor akár R3 1200 procival is!
febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam egyenlőre csak vga-t vennék bele meg ramot, új procira sajnos most nincs keret, azt csak pár hónap múlva tudnék venni. Mondjuk ha veszek bele egy 1660 supert használtan és marad ez a proci egy ideig elég lenne ezekre a játékokra amit írtam? Aztán apránként vennék bele mindíg valamit.

(Bocsi egyáltalán nem értek hozzá.)

febr. 27. 19:08
 4/14 anonim ***** válasza:

Legelőször egy videokártya kell bele, de hogy melyik lesz jó, az attól függ, hogy mekkora a pc ház és a táp.

Ha valami brand gép, egy kisebb méretű házban, akkor csak alacsony profilu kártyákat fogad.

Milyen géped van, ha ez egy előre összerakott brand gép?

febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
HP EliteDesk 800 G1 a gép. Ha szükséges a videókártyához szereznék be jobb tápot, illetve az új ház sem lenne akadály.
febr. 27. 20:00
 6/14 A kérdező kommentje:
170 mm x 442 mm x 399 mm a ház mérete
febr. 27. 20:05
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Eladod 15.000-ért ezt.

Lealkudod ezt:

[link]

Csapatod:

[link]

Szívesen. 😉

Brand géppel nem éri meg szöszölni. Ráadásul ez SFF, ami tovább nehezít (lehetetlenít) bármilyen fejlesztést.

febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha a nulláról kezdenék egy amd configot nem jönnék ki olcsóbban? Vagy ha hardveraprón külön venném meg az alkatrészeket?
febr. 27. 21:21
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha van kedved hozzá

[link]

[link]

[link]

[link]

Egy random bármilyen ATX ház (csak, hogy legyen mibe rakni)

HDD átrak a mostaniból azt gyite.

febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Így 41.000Ft+posta, és guberálsz egy házat. Meg a régi HDD-et használod. Építettem én is megsárgult házba gépet, az nem lényeg az FPS-t nem növeli.
febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!