Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le a gép ha a...

Miért fagy le a gép ha a videókártya eléri a 62C-fokot?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy GTX 1660 Super-t

Jól fut vele minden játék ha lekorlátozom az fps-t 60-ra és nem éri el a 62C fokot, mert fa kikapcsolom az fps korlátot és eléri 62C fokot lefagy a játék kockás lesz a kép és kilép magatól a játékból.


Mi lehet vele ?

Vagy az lenne a gond hogy előtte más videókártya volt a gépbe?



dec. 28. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez hardveres gondnak tűnik 99% eeséllyel, de persze...


DDU letölt, kicsomagol, aztán

csökkentett mód (


Nyomja le a Windows billentyű + R billentyűkombinációt .


Írja be az msconfig parancsot a Megnyitás mezőbe, majd kattintson az OK gombra.


Válassza a Rendszerindítás lapot.


A Rendszerindítási beállításokterületen törölje a Jelet a Biztonságos rendszerindításjelölőnégyzetből.)

Vagy mii?? Nem tudom mit írnak, nincs előttem. Tehát a 2. lapon a bal alsó részt kell aktiválni, csökkentett mód féleséget.

Futtatod a DDU-tújraindítás után a csökkentett módban, és érdemes törölni az AMD és nvidia drivereket is, hogy tényleg minden szemét eltűnjön.


Utána msconfig-ban visszaállítod a normál módú indítást.


Végül pedig az nvidia oldaláról telepíted a friss drivert.


De a kockázódás már alapvetően memóriahiba jelenségre utal. Lehet ez a gpu és a memória közötti kommunikáció hibája, vagy a gpu hibája is. Ez sajnos benne van használt terméknél. Sajnos. Próbáld meg még persze, a driverezést, de holnap elkezdhetsz tárgyalni az eladóval. Ezt sajnos vissza kéne vennie, ha nem volt benne a leírásban. Nem túl valószínű, hogy pont nálad jött ki ez a hiba.

dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vissza a kártyát, hibás. Cseréljék ki.
dec. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Töröltem a Drivert DDU-val

akkor is azt csinálja ha eléri a 62C-fokot fehér kockák jelennek meg a képen és lefagy a játék.

dec. 29. 03:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Oksa. Akkor hardveres hiba, 100%
dec. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Esetleg még annyi, hogy dual bios-os? Van rajta kapcsoló? Megpróbálhatod másik bios-ával akkor.
dec. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem dual bioszos szerintem mert nem látok rajta kapcsolót.

Palit GeForce GTX 1660 SUPER StormX 6GB

dec. 29. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott valamelyik memória chip haldoklik,vagy a padek nem érintkeznek,esetleg hiányoznak. Gondolom ezért adták el....
dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!