Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Se a HDMI se a Display port...

Se a HDMI se a Display port kábelt nem tudom bedugni a PC-be, mert a portoknál maga a ház kitartja a kábeleket, és így nem engedi be teljesen. A kábel fejénél biztonságos lemetszeni a műanyagból, hogy ne tartsa ki, vagy inkább más megoldás kellene?

Figyelt kérdés

2022. jún. 10. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Már melegítem a popkornt, ha nekiállsz a "lemetszeni a műanyagból" hadműveletnek. :)))
2022. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra én is :D :D De sajnos más nem jutott eszembe. Nézegettem ilyen HDMI toldókat, amik talán segithetnek, de ahogy néztem, ugyan úgy kitartaná :( Uj hazat meg nem akarok venni
2022. jún. 10. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell lazítani a videókártya csavarját és állítnai kell a kártyán fel/le és utána be tudod dugni.
2022. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell lemetszeni. Szarul van összerakva a gép. Szedd le az oldalát és a videókártya dőlésszögével lehet korrigálni ezt a problémát.
2022. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen probléma. Meglazítod a videokártya rögzítőcsavarját és annyit mozdítasz rajta, hogy belemenjen a csatlakozó.
2022. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előbb dugd bele a csatit a kártyába utána csavarral rögzítsd azt be. Nekem egy idő után már benyomta annyira a gumiszigetelést a vas, hogy simán visszatudom dugni :D

De am amilyen vastagok a gumiszigetelések én volt hogy tapàtavágóval kicsit vékonyítottam kövezettek meg (néha tv-re átdombom a képet a fene se fog mindig ki-be csavarozni) :D Azóta normálisabban befér és semmi baja

2022. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget. Sajnos akárhogy próbáltam a VGA-val játszani nem sikerült a jobb pozit találni a portnak, így hát mégis maradt a vágás. Pár mm-t a tetejéből lecsippentettem és működik minden.
2022. jún. 13. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!