Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Commodore 64 így mennyit...

Commodore 64 így mennyit érhet kb?

Figyelt kérdés

Van az alap kenyér doboz gép, hozzá nem a gyári, hanem a "gömbölyített" sarkú kazetta meghajtó, de az eredeti doboz meg van hozzá (nem tudom hogy kerültek össze), tápja meg van, illetve 2 joystick ami több-é-kevésbé működnek, ja meg egy coax kábel hozzá, és az egész működik szépen:)

Kazettáim nincsenek hozzá.

Mennyit érne? 30-40ezer ft? Elég változó amit jófogáson látok, mert 10-től 30-ig vannak hasonló állapotúak.


2019. dec. 6. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
5 ezernél többet nem adnék érte. Főleg, hogy leharcoltnak tűnik.
2019. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól látod, amennyiért elmegy.. De ha irsz nekem privátba én is adok egy ajánlatot..
2019. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-3 ezer forint.
2019. dec. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
41%

Hát 30-40 ezret semmiképp nem ér. Főleg, hogy egy modernizált változata, ha minden a igaz, pont a napokba jelenik meg, ami már USB eszközöket is fogad és HDMI kimentettel is rendelkezik, ráadásul pont itt körül lesz az ára.


Szóval én azt mondom max 10 ezer. Ennél többet senki nem fog fizetni érte.

2019. dec. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Maga a gép és a táp teljesen szép állapotban vannak.
2019. dec. 7. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!