Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a gépemnek?...

Mi lehet a baja a gépemnek? Videokártya?

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy amikor be akarom kapcsolni a gépet akkor a monitor nem kap jelet, kiírja hogy nincs jel és készenlétbe áll. Amúgy minden elindul a gépbe: ventilátorok, vinyó...


Az lehet hogy videokártya miatt van? Mert amikor ezt csinálja akkor megmozgatom, kiveszem-beteszem (a vidkarit) aztán eddig ez segített.

Csak most már egyre gyakrabban csinálja és többet kell vele vacakolnom.

Most is félórát szórakoztam vele mire bekapcsolt.


Valaki segítsen.


2010. márc. 18. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább alaposan portalanítani kéne.
2010. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Semmi por sincs benne, szoktam takarítani. Tiszta.
2010. márc. 18. 16:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyen problémám volt két hónapja. Vidkarival a monitor nem reagált, de az alaplapival simán ment. Elküldtem garanciába a kártyát (még volt rajta kb. 15 nap), és kiderült, hogy valami memóriagondja volt. Visszakaptam jó volt. Most újra előjött... Vennem is kell egy újat (mert pluszt gart nem kaptam rá)
2010. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 omadjoe ***** válasza:

video kari, és a monitor közti kábel jó? mert lehet, hogy szálszakadásos. vagy csak egyszerüen nincs megfelelóen csatlakoztatva video kariba, v. a monitorba.

ha rossz a videokari a gép sipolással jelzi. kodja: 1 hosszu, 3 rövid hang. ezt csak akkor hallod, ha a gép speakere be van kötve.

2010. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A monitor 100% hogy jó.
2010. márc. 18. 16:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Zenél a Windows, hogy elindul? Úgy értem tényleg elindul, vagy csak pörög a ventillátor és világít a HDD LED? Akkor szerintem tápegység. Codegen? Mercury? Egyéb <4000Ft minőségű?
2010. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
VGA lesz. Próbáld ki másikkal azért hogy egyből megy-e a gép
2010. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
HÁT, ZENE SINCS...
2010. márc. 18. 19:33
 9/12 anonim ***** válasza:
vedd ki a kártyát. Dugd be az alaplapiba. Ha elindul akkor tuti videokártya hiba.
2010. márc. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen a videokártya lesz, kiveszem, beteszem és elindul.

Csak nem mindig :( Asszem vehetek másikat.

2010. márc. 19. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!