Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi a WoW adatforgalma?

Mennyi a WoW adatforgalma?

Figyelt kérdés
Ha haverommal felváltva tolnánk, kb napi 12 órát pörögne a játék,akkor 10 napra elég lesz 3 GB adatforgalom?
2010. márc. 18. 09:05
 1/4 anonim válasza:
Elég lesz, ha nem kell éppen a tíz nap alatt új patchet leszedni
2010. márc. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti h kb 7kb/s adatforgalommal 10nap alatt napi 12óra játékkal éppen nem éred el a 3gigát.


wowwal sose játszottam, csak azt tudom, hogy a silkroad online -hasonló mmorpg- 5kb/s adatforgalommal dolgozik nagyjából. Persze ez függ attól h mennyi npc/pc van a képen, és mennyi mindent csinálnak

Legegyszerűbb ha leméred hogy mondjuk 1óra normál játék mennyi adatforgalommal jár.

DU Meter-el meg tudod mérni. Van benne stopper, hagyod hogy fusson, te meg addig játszol.

2010. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 omadjoe ***** válasza:
hát amikor én WoW-oztam a kezdet kezdetén (kb. 5 éve), akkor 150 GB-os adatforgalmat generáltem. 1 honap alatt napi 6-7 ora folyamatos játék mellett. és az alatt, csak a TeamSpeaker ment. én csatlakozok az elottem szolohoz, h. elobb mérd le, aztán dönts!
2010. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A mai napon mértem le. A WOW 2 instával FOS és POR HC + Dalaran meg IF ott AH scannelés meg AH-ás.

Ez 2 óra alatt 30MB forgalmat csinált. Ebben lehet van vírus frissítő is stb ez a teljes forgalmam WOW alatt 2 óra alatt.Tehát napi 6 óra WOW 100MiB durván, ha minden nap wow-ol ennyit akkor az 30 nap alatt 3GB + a net ehhez kell egy 5GB csomag azzal már simán elégnek kell lenni.

Gyanús, hogy nem wow-ol minden nap 6 órát így az 5GiB-s forgalom nem lesz meg.

2010. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!