Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ubuntu fórumon ki az a senkihá...

Ubuntu fórumon ki az a senkiházi troll "a mester" felhasználó?

Figyelt kérdés

Sajnos az ilyenek miatt élhetetlenek a Magyar fórumok, ezeknek nincs életük és ebben élik ki hogy életükben nem értek el semmit.

Sajnos minden fórumon akad 1-3 ilyen, legyen az pcfórum, proghu, gyakori vagy ubuntu fórum.

Kérdés csak az, ezek miért nincsenek kidobva mikor csak irritálják a hétköznapi felhasználót, és nyomják az orruk alá hogy GOOGLE, mint ha csak az átlag felhasználó valami kicsit debil lenne vagy mi a franc.



2014. aug. 21. 15:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Sok ember ebben éli ki magát....
2014. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%
Lehet (sőt biztos), hogy debil vagyok, de azért a keresőt még tudom használni és nem kérdezem meg 121572356293523. alkalommal, hogy milyen programozási nyelvvel ismerkedjen egy kezdő. Például.
2014. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

az lehet, de ha és amennyiben ez probléma, annak megoldása nem a te és a magadfajta önjelölt trollok feladata, hanem a fórum tolajdonosáé és a tulajdonosok által kijelölt staff/moderátor feladata.

Egyetlen esetben sem hallottam hogy a moderátor/staff megkért voltna egy trollt hogy oltsa a népet.

Tudhatjuk, hogy amennyiben a téma avagy kérdés problémás az moderálásra kerül általuk!

2014. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Néha tényleg idegesítőek a fórumok, mert igazából sokszor senki nem ért semmihez. Egy összetettebb kérdésre zéró választ kapsz, de mellette tényleg idegesítő az is, mikor valaki tök alap kérdésekkel jön, ahelyett hogy bepötyögné google-be.
2014. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"Én jobban tudom"

ebben is igazad van, de ha egy fórumnak jó a moderátora akkor ezt megoldja ha meg akarja, ez tényleg az ő feladata.

Ha pedig nem elég jó akkor nem érdemes látogatni a fórumot, az egyik hozzászólónak igaza van abban hogy senkinek nincs szüksége sem a trollokra sem az önjelölt moderátorokra, ha meg nagyon nem bírod már az ilyet akkor tényleg nem kell odanézni.

Senkinek nem hiányzik hogy a fórum a végén csak egy vitatenger legyen a kérdező felhúzza magát a hülye válaszokon a troll meg hogy visszaszólnak neki aztán a vége (erős túlzással) szívelégtelenség.


Szó mi szó, francba is semmi értelme trollkodni, ha nem tetszik akkor fórum bezár és jónapot megyünk máshová

Aki meg tényleg CSAK trollkodni jár az egy élhetetlen tuskó.


És akármennyire is kevesen vannak a kérdezőkhöz mérten, mégis emberek százainak keserítik meg a napját!

Csak mert nekik olyanjuk van hogy felhúzzák őket a melóban vagy mert épp munkanélküliek és sok a szabadidejük és rájukjön ez a "de jó lenne valakinek beszólni" dolog...hülye egy Magyar mentalitás ez a "ha az én lovam doglött dögöljön meg a szomszédé is"


Ha már a troll végképp nem tud mit csinálni, menjen ki végre a természetbe és verje a fejét a fába oszt aludjon joccakát!

2014. aug. 21. 17:23
 6/23 anonim válasza:
100%

Nem először merül fel ez a kérdés vele kapcsolatban. Sajnos valóban nem egyszerű a helyzet, ugyan feszegeti a határokat, de általában nem követ el olyan durva kihágásokat, amelyek egyértelműen és azonnali kizárással kellene, hogy járjanak. Ahogy te is írtad, a probléma inkább az, hogy rendszeresen beszól másoknak, és nem csak egy-egy esetről van szó, hanem állandó jelenségről.


Ő valójában nem a klasszikus értelemben vett troll, mert szerintem nem a rosszindulat hajtja, hanem egyszerűen ilyen fanyar a stílusa. Egyébként egy értelmes ember, aki gyakran segít is másoknak, ezért sokan a meglehetősen sajátos stílusával együtt is kedvelik őt, ez pedig méginkább nehezíti a helyzetet.

2014. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
70%
A mester rengeteg hozzaszolasa rejtve van. Tobbszor volt mar banolva is, o volt pl "dr.Szoszi", de mar rengeteg neven "futott". Tobb e-mailt kapott a botranyos hangneme/viselkedese miatt az adminoktol is, a regi hozzaallasahoz kepest finomodott, de sajnos meg mindig sokat trollkodik.
2014. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%

Én ehhez csak annyit szólnák hogy vannak olyan kérdezők akik megkérdezik hogy milyen színű a TÉLAPÓ kabátja ?


Jön a válasz hogy piros


Mire a kérdező: nem hinném mert én úgy tudom hogy zöld


És hiába mondjuk a helyes választ köti az ebet a karóhoz

majd fogja magát és mindenkit lepontoz ahelyett hogy máshol is utána nézne pl: google


A télapót csak azért hoztam fel mert ennyire egyszerű kérdéseknél is cáfolatot kapnak a válaszadók

2014. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
nem tudom de itt gyakorin is fent van valami néven talán már írt is hogy fényezze magát az egyik álnevén, amúgy meg csak egy troll élettelen gyökér aki azt hiszi hogy ő a valaki és adminnak képzeli magát aztán okoskodik és osztja ki az embereket pedig egy senki nemhogy admin, sőt az adminok is kidobták már párszor csak visszatért más néven, hirhedt az ubuntuHU fórumon IS
2014. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az ubuntu.hu közösségét.

De szerintem a mester vicces alak, és hozzászólásai alapján tud is valamit. Irc csatornán sokkal rosszabbak vannak nála. Még szerencse hogy az ubuntut is megutáltam, így nem kell azzal a béna közösséggel foglalkoznom. Az archwiki a legjobb.

2014. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!