Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy be a gépem az...

Miért fagy be a gépem az ozone3d programtól vagyis a furmark programtól?

Figyelt kérdés
sziasztok! az lenne a kérdésem hogy amikor elindítom a furmark ot akkor elkezd futni és 1-2 perc mulva ha be akarom zárni esc vagy klikkel akkor befagy a gépem és teljesen ujra kell indítani ha hosszan nyomom a bekapcsolási gombot akkor sem kapcsol ki annyira befagy csak ha hátulról az áramtalanító gombot nyomom. már voltam vele szerelőnél de nem tudja mi a baja... hát egy kisvárosban lakom és itt nem nagy a technológia.. és pénzem sincs hogy nagyobb szervízhez forduljak :( fogalmam sincs mi lehet a baja. szerintetek? ja- és ha valamilyen játékot akarok elindítani akkor is teljesen befagy vagyis szerintem amihez kellene ez a ozone3d program... pl: age of empires 2, counter strike 1.6.....

#Furmark #ozone3d #befagy a gépem játékoknál
2014. jún. 29. 18:30
1 2
 1/15 levis56 ***** válasza:
Lehet gyenge a gép,vagy csak nincs a rendszer karbantartva,esetleg vírusos.
2014. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

nem vírusos, a vírusírtomat néztem és csak a crack eket írta annak... azt viszont nem értem hogy nincs karbanttartva??

a gép nem gyenge mert most lett teljesen kicserélve... bár még olyasmit is mondott a szerelő hogy a földeléssel lehet baj mert a procit meg a vincsit már megroncsolta egy kicsit még jó hogy volt rajta garancia. hát nem értem ezt az egészet már a tök*m kivan már vele :((((

2014. jún. 29. 21:15
 3/15 levis56 ***** válasza:
Karbantartás a registry tisztítás, töredezettségmentesítés,felesleges programok bővítmények törlése a háttértárolókban a sok szemét kipucolása,előzmények törlése. Ez mind lassítja a gépet,szaggathat nehezen tölt be, oldalakat programokat nem lehet futtatni,akár össze is omolhat a rendszer ha ezeket elhanyagolod.
2014. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
amikor próbál(tuk) megcsinálni a szerelővel akkor a gép teljesen ujra volt telepítve!
2014. jún. 30. 11:36
 5/15 levis56 ***** válasza:

Futtasd le ezt a két progit és utána írd meg van e változás.

[link]

[link]

2014. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
folyamatban! :) a wise care 365 nél a pc felülvizsgálást, a rendszertisztítót és a rendszerhangolót mind a 3mat csináljam meg?
2014. jún. 30. 14:19
 7/15 levis56 ***** válasza:
Minden menüponton menj végig,az összes javítást csináld végig, a másikban is. Wise licenckulcsot ELKÜLDÖM PRIVIBEN
2014. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
kész van minden, de még ez a 2progi egy kicsit lelassította a gépem... szerintem a belső teljesítménnyel minden rendben! szerintem az a baj hogy a gépházban valamelyik alkatrész nem működik megfelelően... azt hogy tudnám megnézni? melyik program írja ki azt hogy milyen teljesítményű alkatrészek vannak a gépbe és azok milyen megfeleltséggel működnek? mert a szerelő még azt is gyanusítja hogy a hűtővel lenne valami baj hogy az sérült meg és ezért befagy (lefagy) a gép [[nem tudok vele semmit csinálni]]
2014. júl. 4. 00:32
 9/15 A kérdező kommentje:
vagyis nem tudom milyen alkatrészek vannak a gépembe :/ :D viccesen hangzik de még nekem is nehéz beismernem :( ... szinte még azt sem tudom hogy 32 vagy 64 bites a gépem :/
2014. júl. 4. 00:34
 10/15 levis56 ***** válasza:

Az első egy diagnosztikai program a második a cpu,gpu hőt mutatja azal állíthatod a ventik sebességét ha magas a hő de lehet újra kell pasztázni a procit. Előbb futtasd le a progikat,aztán leszünk okosabbak.

[link]

[link]

2014. júl. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!