Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lecseréljem a Win7-et 8-ra...

Lecseréljem a Win7-et 8-ra vagy ne?

Figyelt kérdés
Két éve karácsonykor kaptam a gépem amin elméletileg eredeti win7-van azóta egyszer nem kellett újra tenni de egyik ismerősömtől kaptam egy lemezt amin a win8-van.Szerintetek megérné lecserélni vagy nem?

2013. jún. 29. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Elsőnek nagyon furcsa lesz (ezért sokan mondják rá, hogy nem jó, ratyi, stb.. ) De egyébként ha megszokod akkor eszméletlen jó tud lenni.
2013. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Windows 8-nak vannak jó dolgai, viszont jó eséllyel ahhoz, hogy ne kergessen őrületbe a kezelőfelület, alaposan testre kell szabnod.

Szerintem nézz meg egy-két youtube videót a felületről, és ha úgy érzed, hogy meg tudnád szokni, vagy akár csak tetszik, válts. Egyébként nem sokkal gyorsabb mint egy Windows 7, ha azzal nincs semmi problémád, én nem váltanék a helyedben.

2013. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ami azt illeti azon gondolkozok,hogy mivel van egy másik gépem,(kicsit gyengébb ennél inkább irodai gép) rá teszem arra,és kipróbálom,ha tetszik fel teszem erre is.:) Köszönöm az eddigi válaszokat.:))
2013. jún. 29. 16:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Az eredeti Win7-et nehogy lecseréld tört 8-ra!
2013. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Komplikato ***** válasza:

Eredetit semmiképpen se cseréld, kivéve ha beleesel abba a szűk rétegbe aki minimál árért cserélheti.

Én megvárnám a cserével a Windows Blue-t ami nemsokára kijön és amiből sok dolgot javítottak amitől hullott a userek haja. :)

Persze abból tört sokkal később lesz, viszont eredeti W8-ra ingyen fel fog menni.

2013. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#2 vagyok: az "eredeti" szó felett átsiklottam. Eredeti Windowst ne cserélj le másoltra, mert olyan problémákat okozhat a törés, hogy csak nézel. Nekem anno sokáig csak eredeti Vistával volt dolgom, nem is értettem a sok szapulást (teljesítményt leszámítva), aztán egyszer úgy hozta a sors, törtet raktam egyik gépre, és bizony az mindent produkált, amit csak el tudsz képzelni (ugyanazon a gépen korábban eredeti tökéletesen ment)...
2013. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor marad a Win7 a kis gépen tört xp van de már haldoklik (teszteltem win7-el (tört) ment rajta tökéletesen rá teszem a win8-at is kipróbálom,hogy milyen ha tetszik ha nem muszáj elviselni mert xp az ezen meghalt. :D
2013. jún. 29. 17:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen jól mondja az az illetö a tört windows nem megfelelö nekem is eredeti vistám van de a tört windows jó kipróbálni hogy tetszik e aztán ha igen eredtibe megvenni. Én lecserélném mindenképp a win 7 et win 8 ra mert a win 7 már régi mint a vista és nemlesz rá új program és támogatás.
2013. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki aztán eldöntöd de mindenesetre ha vna eredeti ami megvan véve azt érdemes használni ha nincs vagy tú régi például vista és nics támogatás rá azt érdemes törölni. Te döntesz
2013. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen a win 7 et érdemes lecserélni win 8 ra mert gyorsabb teszteld le elöbb aztán eldöntöd. Nekem bejöt nagyon a win 8
2013. szept. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!