Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Counter Strike Source, hl2....

Counter Strike Source, hl2. exe működése leállt!? Valaki tud megoldást?

Figyelt kérdés

Elszeretném indítani a Css-t, és betölt, majd kidob a játékból, azaz a szerverektől és ezt írja:

hl2.exe működése leállt.

Van amikor nem csinálja ezt....

www.bruss.org.ru-ról töltöttem le, régóta játszok.


2013. márc. 7. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha régóta játszol, mért nem veszed meg? De most tényleg, akciók alkalmával olyan piti összegekért megkapod már, hogy nem értem mért szenvedsz egy letöltött kalóz változattal. Nem egy 10 ezerbe kerülő BF3-ról van szó...
2013. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a gondom! Már windows-t is átirtam, más counter strike klienst is töltöttem le de semmi nem segitett, frissitettem a CSS-t de az sem! Az utolsó alkalommal mikor pedig a windows-t kezdtem el frissiteni(Windows7 64bit Ultimate) nem tudom mi történhetett de már a Windows Media Player sem működik.
2013. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Közben megoldottam!

Ez a videó segitett:

http://www.youtube.com/watch?v=8hrr5MvqsXY

Letöltöd a videóban szereplő fájlt(ott van a "több megjelenitése" fül alatt a link, a videó alatt), kicsomagolod a megadott mappába és mennie kell! (Ha a kicsomagolás után nem talál szervereket, javaslom hogy tölts le valami autoupdate programot a CSS-hez és futtasd le, nekem is ilyen problémám volt és az segitett)

2013. márc. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2013. márc. 8. 14:49
 5/5 A kérdező kommentje:

Viszont, tudsz-e adni linket az autoupdate progihoz ?

Vagy töltsem le az egészet autoupdateel, és rakjam újra ?

2013. márc. 8. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!