Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb minilaptop/ne...

Melyik a legjobb minilaptop/netbook?

Figyelt kérdés

Gyors, jó akksi, hordozhatóság.. (nem MacBook Air!!)


Kb. 9-11" Én az Asus Eee PC 1225B-re gondoltam. Szerintetek?


Köszi mindenkinek!


2013. febr. 20. 23:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez egy paradoxon, hogy jó netbook. A netbookok nem jók definícióból adódóan. A netbook egy gyenge, keveset fogyasztó processzorral szerelt gép, általában kevés memóriával és flash meghajtóval a legtöbbször.

A flash meghajtóval nincsen baj, csak a többivel.

Bá olcsók viszonylag, de használhatatlanok, ezért is kezdenek kihalni rövid elétük után a piacról.

Persze felhasználástól is függ, hogy megfelel-e, van amire ökéletesek. Facebookra, sima netezésre, emailre tökéletesek, nincsen jobb náluk (mondjuk ennél a résznél megéri megfontolni egy tablet vásárlását is - amióta van tabletem, csak játékra kapcsolom be a gépet, mindent a tableten nézek). Viszont nagyobb felbontású youtube videókkal is szenvednek, irodai programcsomagon kívül már nem nagyon fut rajtuk, csak elég korlátozottan. (Amin futnak azok az ultrabookok, de az más kategória megint).

Ha neked ezek a kompromisszumok nem jelentenek problémát, akkor az általad kiszemelt eeepc tökéletes választás, úgy látom Brazos proci van benne, ami jelenleg az egyik legjobb netbook cpu - netbookok között elég király.

2013. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!