Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért tiltották le az IP...

Szalay Dóra kérdése:

Miért tiltották le az IP címem a microbiten? A többi lent .

Figyelt kérdés
már körülbelül két éve tagja vagyok az anno majomparade mostanában microbit oldalnak az arányom 10 egész fölött volt és ma nem tudok bejelentkezni mert az IP címemet letiltották ez miért lehet semmi mást nem tettem csak leszedetem meg visszatöltöttem ? Mi történhetett?
2012. szept. 18. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:

info@microbit.eu

Itt tudsz velük kapcsolatba lépni.

2012. szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Biztosan sokan értesültetek róla, hogy a majomparádé oldalról kikerült több felhasználó jelszava.Ezért felhívnánk a figyelmeteket arra, hogy aki mindkét oldalon egyező néven és jelszóval rendelkezik az haladéktalanul változtassa meg a jelszavát, ellenkező esetben az itteni regisztrációja elveszhet!!! Ez mindenkinek a saját érdeke, vegyétek komolyan!


µBit Staff!

Ha bármilyen problémátok van,ezen a cimen is tudtok felénk jelezni!

info@microbit.eu

2012. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szio hát köszi a válaszokat ittam nekik remélem megírják miért tiltottak le. Hát az Ip címemmel az a baj lehet hogy meg lehet változtatni de fogalmam nincs hogyan nem értek én a számítógépekhez ennyire :D :P
2012. szept. 18. 17:31
 4/8 A kérdező kommentje:
bocsi írtam nem ittam :D
2012. szept. 18. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Ott írtam az előbb, hogy kell!!!

De mindegy is, mert ha kikapcsolod, és holnap meg be, akkor megoldódik magától, vagy se...

2012. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia igen ezt meg is csináltam de sajnos nem változtatott maradt ugyanaz. Azt hittem van ám más fajta lehetőség is :)
2012. szept. 18. 17:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, mi van már?! Az ellenség keze ide is betette a lábát, hogy törlődött a válaszom?

Mindegy, a lényeg az, hogy a csaj megtudta, hogy megszívatták!

2012. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen én is meglepődtem hogy törölték.. És igen a csaj rájött :D
2012. szept. 18. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!