Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 450 w-os táp elég még a mai...

450 w-os táp elég még a mai világban?

Figyelt kérdés
azt hiszem csapágyas a ventim a tépomban, holnap beviszem egy szervízbe ahol vagy kicserélik vagy nem tudom lehet veszek újat. elég ez a 450 w a mai igényekhez vagy már a jobb játékok miatt ajánlatos (lenne) egy nagyobb wattszámút venni? vagy elég ha csak a ventit cseréltetem ki ebben? mert nem vagyok anyagilag túlzottan eleresztve
2009. júl. 31. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

450watt még sok is abban az esetben, ha normális tápot veszel, tehát chieftec, fsp, corsair, stb

a gaba, coolink, codegen, és hasonló tápok felejtősek, nemhogy nem adják le a rájuk írt teljesítményt, de semmilyen biztonságon nem nyúlt túlfeszültség ellen, míg a márkás tápokban ez megtalálható

2009. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

450watt bőven sok, ha márkás tápról van szó.


apfc-s tápról például. ha tápos veszel 10-12rugo körül vegyél. különben felesleges. abból elég lehet a 400wattos is.

2009. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Chieftec 450-es tápom van:

-3.2GHz Intel Dual Core proci

-Radeon X1950Pro

-4GB RAM

-4db merevlemez

-3db optikai meghajtó


Gond nélkül, stabilan viszi. Sokmindenre elég a márkás 450-es táp. De ha 6000-ből megvan, akkor nem lesz tartós...

2009. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!