Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létre tudok hozni egy olyan...

Létre tudok hozni egy olyan mappát amit csak én tudok megnyitni, mert vmi jelszó vagy ilyesmi védi? És ha igen, akkor hogyan? És ezt mondjuk egy Word dokumentummal is meglehet csinálni? És hogyan?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mappát nem tudom, hogy hogy kell, de fájlokat le lehet jelszóval védeni a Resco explorer encryption kiegészítésével. Leszeded ezt a PDA programot, s amikor telepíted a gépre, akkor meg fogja kérdezni mit akarsz telepíteni. Mindenhonna kiszeded a pipát, csak az Encrytion-nél marad. És akkor utána, ha egy fájlra jobb klikkelsz, akkor ott lesz egy olyan menü, hogy resco encryption. Na ott már tudod jelszavazni. Több fájlt, vagy mappát is kijelölhetsz, egyszerre megcsinálja. Utóbbi esetében a mappában levő fájlokat, és nem a mappát fogja jelszóval levédeni. Ha küldesz privit, akkor átküldöm neked a programot, nem nagy a mérete. :)
2009. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Olyat tudsz csinálni, hogy a mappát láthatatlanná tudod tenni!Legalábbis én erről hallottam!

2009. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Olyat tudsz csinálni, hogy a mappát láthatatlanná tudod tenni!Legalábbis én erről hallottam!"

Első válaszoló vagyok: igen, olyan is van, de az asszem csak az angol XP-knél működik. :) Olyan viszont van, hogy egy rar fájlt egy jpeg képbe rejtesz, és még a kép is megnyitható, így nem kelt gyanút. :)

2009. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt van ilyesmiről egy leírás.

[link]

2009. júl. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
AxCrypt programot is kipróbálhatod>>> [link]
2009. júl. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

folder guardot ajánlom, tessék

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Első válaszoló vagyok: igen, olyan is van, de az asszem csak az angol XP-knél működik. :) Olyan viszont van, hogy egy rar fájlt egy jpeg képbe rejtesz, és még a kép is megnyitható, így nem kelt gyanút. :)"

Nem csak angol XP-knél működik, nekem magyar van, és nálam is működött. Itt van hozzá egy videó: [link]

2009. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!