Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lesz ha megtelik a C...

Mi lesz ha megtelik a C meghajtóm?

Figyelt kérdés
2 meghajtóra pakolhatok cuccokat, a C ugye alap és van itt még egy B is 86 GB szabad hellyel.Azt írta ki a gép h a C mindjárt megtelik, lesz akkor valami baja?
2011. dec. 3. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Belassul a windows!
2011. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem tudsz rá többet pakolni


a megoldás rá: a c meghajtódról átpakolsz valamit a B-re, vagy letörlöd azokat a dolgokat, amik már nem kellenek (pl. megunt játékok...)

2011. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csacsi2 ***** válasza:

Tipp, hogy több helyed legyen a C meghajtón, gondolom ez a célod:

1) Dokumentumok mappa áthelyezése

Jobb klick tulajdonságok áthelyezés

2)Lapozófájl nem kell (tedd át B -re, viszont így 1-2 funkció nem lesz elérhető pl hibernálás)

sajátgép jobb klick tulajdonságok specilális fül ... virtuális memória/beállítások speciális/módosítás: ne legyen lapozófájl!(ne felejts utána beállítást megnyomni!)Pc újraindítás

3)Tisztítók:

CCleanert ajánlom, még nem okozott gondot és ingyenes!

Töltsd le ezt és kibővíti a CCleanert extra funkciókkal!

4)Lemezkarbantartó

startmenü/programok kellékek/rendszereszközök.válaszd ki a meghajtót, egyéb beállítások, töröld a visszaállítási pontokat Szerezz be inkább egy biztonsági mentő programot, mint az Acronis TrueImage Home a Win elégy xar!

5)Tmp és temp ideiglenes mappák helyének megváltoztatása

sajátgép jobb klick tulajdonságok környezeti változók.Itt add meg a tmp és temp mappa elérési útvonalát! (úgy mint a dokumentomoknál rakd át oda ahol van szabad hely, ennél készíts neki könyvtárat)

6) win könyvtár karcsúsítása

Töröld az összes $ jelü mappát kivéve a $hf_mig$-t!

7)Én még az installer mappát is "töröltem" de átmásoltam máshova, mert néhány program hiányolja ha le akarod szedni!

8)Programok telepítésénél válaszd a csak a jelenlegi felhasználót és telepíts máshova!

Ezzel felszabadul rengeteg hely a C -meghajtón, nem lesz töredezett.


Én ezeket azért tettem meg a gépemen, mert rengeteg programom van és a C -m csak 6 giga, viszont van 2x 200Gb satás merevlemezem.

2011. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csacsi2 ***** válasza:
2.) pontnál kihagytam, miután újraindítottad a gépet, nézd meg nem maradt-e ott a lapozófálj, pagefile.sys, ha igen töröld ki. Rejtett fájl a Vezérlőpult / mappa beállításai / Nézet teheted láthatóvá!
2011. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

Bocs a sok válaszért, de elég szétszórt vagyok...

3.) -nál ezt hagytam ki

Töltsd le Ezt CCEnhancer:

[link]

2011. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!