Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem csatlakozik fel a...

Miért nem csatlakozik fel a wifi-re?

Figyelt kérdés

Több mint 10 éves tabletem pár éve nem használtam.

Próbáltam felmenni a wifi-re, de csak teker a hitelesítésnél. Lehet, hogy közben volt router csere.

Ellenőríztem az adatokat, jelszót, stb. -írja ki a beütött jelszót. Csak a hitelesítésig jut el.


Telefonomról a hot spotra simán felmegy.



máj. 7. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges esdtleg, hogy csak adott szabványokat tud a wifis routered és ezért nem tud rámenni.

Ha pontos típust leírod: tabletedről és routeredről akkor egyszerübb lenne megválaszolni.

máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A gépről csak annyi van:


Gyártó? -gondolom kínai, Szingapurban vettem.


Model: MID-8000

Android verzió: 4.0.4


SAGEMCOM TELEKOM router.

máj. 7. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:

A legjobb ha megnézed a beállításokat:

[link]


megnézed a wifi beállításokat pl.

Wifi mód: 802.11 b/g/n

Mondjuk a helyén. De ha rákattintasz akkor több minden közül választhatsz attól függ, hogy milyen eszközöd van és mi az alapértelmezett beállítás.


ha 802.11 b/g/n van beállítva a helyén akkor elvileg jónak kellene lennie. Esetleg megpróbálbatod másikra rakni.


Ezeket jelentik a betük:

[link]

máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem enged be a beállításokba.

Ezt írja ki:


Az Ön kapcsolata nem privát

A támadók megpróbálhatják ellopni a(z) 192.168.0.1 webhelyen lévő adatait (például jelszavait, üzeneteit és hitelkártyaadatait). További információ.

NET::ERR_CERT_INVALID

máj. 7. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Ott simán csak arra kell nyomni, hogy speciális és ott hogy tovább az oldalra.


Azért írja, hogy nem privát a kapcsolatod, mert nincs érthetően a routeren aláírt tanusítvány és nem HTTPS kapcsolaton meg. Ez így szokott lenni.

máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem megy tovább, csak az újratöltést engedi.
máj. 7. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!