Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ncore-n mikor lehetek tag?

Ncore-n mikor lehetek tag?

Figyelt kérdés

Jelenlegi rangom: Felhasználó

Azt hol tudom megnézni hogy mennyi hiányzik hozzá hogy tag rangot kapjak?



máj. 3. 16:55
1 2
 1/11 SIDLER22 ***** válasza:
100%
Ha felül az Aktivitásra rákattintasz, ott a Statisztika részen lesz egy "Rangonként" felirat ami kattintható. Arra kattints rá és minden ott van.
máj. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Wiki nem dísznek van: [link]
máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 rolrif84 ***** válasza:
26 hét és 250 GB feltöltés!
máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3

Seed is beleszámít?

máj. 11. 14:08
 5/11 SIDLER22 ***** válasza:
Igen. Az számít bele. Vagy mire gondoltál?
máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5

De ha nem töltenek tőlem le amikor seedelek?

Mert ha mondjuk régi filmeket seedelek ami engem érdekel mást viszont nem?

máj. 11. 18:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem értem ezeket a kérdéseket mikor ott van linkelve #2-ben a wiki. Mi nem érthető? Kell 250GB feltöltés. Ha nem töltenek tőled, az nem feltöltés!
máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 SIDLER22 ***** válasza:

Akkor ez van. Nem lesz feltöltésed. Cserébe a netet sem zabálja és a tárolásán kívül nem kerül semmi másba ez idő alatt. De amúgy általában nem olyan nehéz elérni azt a 250GB-ot. Ne töröld ki a filmeket amiket letöltesz aztán előbb utóbb fölmegy az.

Amúgy aki meghívott az nem magyarázta el ezeket? Elég bátor lehet. Akiket én meghívok még szakmai körökben is adok sokszor gyorstalpalót, hogy mit hogyan kell csinálni az oldalon, hogy ne rakják ki, ugyanis akkor engem is meghúzkodhatnak. Te neked meg csak úgy simán hozzádvágtak egy meghívót úgy, hogy hangyányit sem tudsz az egészről?

máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

Már egy éve felhasználó vagyok, viszont nagyon sok régi filmet töltöttem le azóta.

Sajnos a többséget az újak érdeklik. Valahogy sejtettem hogy nem nagyon számít a sima seed.

máj. 11. 22:06
 10/11 SIDLER22 ***** válasza:
Az mit jelent, hogy sima seed?
máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!