Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mihelyt elindítom a GTA IV...

Mihelyt elindítom a GTA IV játékot, azonnal szétkapcsol az internetkapcsolatom. Ez mégis mitől lehet?

Figyelt kérdés

A gépem és az internetkapcsolatom viszonya mindig tartogat számomra meglepetéseket, maradjunk annyiban hogy nagyobb összegben mernék rá fogadni hogy nekem van az országban a lehető leghitványabb, leginstabilabb, leghasználhatatlanabb internetem, gyakorlatilag nap nem telhet el úgy hogy ne kapcsoljon szét munka közben, ne kelljen kihúzni a routert meg visszadugni stb., gyakorlatilag a "hmm, az oldal nem található", "a weblapot nem sikerült betölteni" és hasonló szövegeket gyakrabban látom mint magukat a weblapokat.

Na pont emiatt apám tegnap rakott be valami jelerősítőt vagy fene tudja mit az alaplapra (nem tudom pontosan mi ez, nem értek hozzá egyáltalán), de azóta érdekes módon pont hogy egy újabb, eddig sosem látott hiba ütötte fel a fejét, mi véletlen ismét az internetkapcsolatra hatással: amint elindítom a Grand Theft Auto IV nevezetű játékot, AZONNAL és kivétel nélkül mindig szétkapcsol az internet, mintha széthúznám a kábelt legalábbis. Mielőtt elindítom, van net, bármeddig használom, de mihelyt rákattintok az indításra, amire a betöltőképernyőhöz ér, elmegy a net. Ezt onnan (is) tudom, hogy bár a GTA IV alapon offline játék, de a Rockstar Launcheren keresztül lehet indítani, amihez meg kell net, és mikor indítanám, mindig feldobja hogy ki van kapcsolva az autosave, nem is enged tovább, és mikor leteszem az asztalra, akkor már látom is hogy nincs internetkapcsolat. Ilyenkor ha "erőszakkal" kihúzom a routert meg vissza, akkor egy rövid ideig jó (annyi ideg hogy elindítsam rendesen a játékot) e mikor kilépek, megint nincs net és megint manuálisan kell "visszaállítani".

Lehetne mondani hogy véletlen ha egyszer történt volna, még talán akkor is ha kétszer, de konkrétan HATSZOR történt ugyanez zsinórban, nem volt kivétel és nem volt eltérés, 100%-ban ugyanaz. Tegnapig nem volt semmi ilyesmi, tehát biztos hogy köze van ahhoz az új izéhez.

De mégis, ilyesmi hogy lehetséges? Ezt mi okozhatja? Létezhet ilyen egyáltalán? Vagy ez is csak egy újabb megmagyarázhatatlan anomális, csak azért hogy sose, sehogy se legyen normális netem 2024-ben?



máj. 1. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Neted van, normális routered nincs. Azt is nagyon nehéz elhinni, hogy valakit ne sarkaljon egy új router megvevésére mind ez.. Jó lenne tudni milyen neted és routered is van pontosan.

[link]

máj. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

jel erositot tett gepbe?

de akkor wifi s?

nem kabeles?

nem lehetne kabelesen megoldani?

sokkal kevesebb gond lenne


wifi inkabb a mobil eszkozokhoz jo, mint a laptop


egy router valtas is hasznos lenne


wifinel ez masnal is szokasos dolog hogy gond lehet kapcsolattal


jel tovabbitot szoktak hasznalni inkabb

ha tul messze van vagy tul sok fal, tul sok elektronikus eszkoz


amugy ha valamiert nem lehet gepet kabelezni hely miatt akkor is egy ilyen jeltovabbitot belehet tenni a szobaba es az is megoldas

máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!