Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért esik le 30 fps körülire...

MercisTigris kérdése:

Miért esik le 30 fps körülire minden újraindítást követően?

Figyelt kérdés

Egy hete kínlódok azzal a problémával, hogy az nvidia experience-n minden egyes gépindítást követően újra kell telepítenem a drivert, mert valamiért minden játék meg benchmark ilyen 25-34 fps között lengedezik, holott 200 környékén szokott amúgy lenni normál esetben.

Próbáltam régebbi drivereket letölteni, az egész experiencet újra raktam, a physx-et, de semmi nem válik be, csak az, hogy ha a drivert telepítem újra minden egyes indítást követően.

Amit még szokott produkálni, hogy ha újra telepítem, jó lesz ugyebár, de ha esetleg közben elindítom az msi afterburnert, azonnal letúrja megint az fps-t és megint telepíthetem. Amin még gondolkodtam, hogy esetleg pont az msi afterburner kever be valamit az egésznek?

A gépet 2 éve használom, sose volt ilyen bajom, én raktam össze, de ilyen problémával eddig nem találkoztam soha se ezzel, se az ezelőtti gépeimmel.


A gépben egy rtx 3080 megy egy ryzen 5 5600x procival, windows 11-es rendszeren



ápr. 24. 14:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!