Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olyan AI art generator-okat...

Olyan AI art generator-okat keresek, amik egy már meglévő rajzot tudnak átformálni, de úgy, hogy más szögből legyen s hasonlók. Ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Az openart.ai-val próbálkoztam, de az Image to image és a Sketch to image funkciója sem a legjobb. Egy autós vagy repülős rajzot meg tud úgy csinálni, hogy élethűbb legyen, s ne csak egy lineart, de más olyanra még nem volt hasznos, amit én akarok.


Ami konkrétan kellene:

- Ha megvan egy rajz egy karakter fejéről szemből, akkor kigenerálja ugyanazt a karaktert csak más szögből. Vagy más frizurát tesz rá. Más arckifejezést, ilyesmiket.

- Vagy egy egész alakos rajzot megcsinál hátulnézetből. (Itt jó lenne, ha nem csak az emberszerű karaktereknél tudná ezeket, hanem a furry-sebbeknél is. Vagy ha nem zavarja meg egy pár szárny.)


- Nem kell realisztikus legyen. Egy anime stílusos tökéletes.

- Az viszont fontos, hogy ingyenes legyen. Ha vannak korlátai (felbontás, képszám) az nem baj.



márc. 22. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A "más frizura", "más arckifejezés" megrajzolásához ott a Stable Diffusion

[link]

(aminek van egy böngészőből kezelhető webes felületű változata:

[link] )

img2img funkciója, azon belül az inpaint, amivel megadhatsz átalakítandó területeket:

[link]


A hátulnézet már nehezebb dolog.

A Stability AI-nak - a Stable Diffusion készítőjének - van egy Zero123 nevű projektje:

[link]

amivel egy képből generálnak 3D modelleket - ezt (is) implmentálták a threestudio nevű projektben:

[link]

márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy rajzolt karakter esetében hogy dolgozik, de valós képekkel tud olyat, hogy elforgat kocsit, becsukja a macska szemét stb:

[link]

márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!