Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Másnál is volt hasonló az EA...

Drakey kérdése:

Másnál is volt hasonló az EA Playen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eneba oldalán megvásároltam az EA FC24 Ultimate kiadást, aktiváltam a kulcsot az EA Playen el is fogadta majd elkezdtem letölteni viszont valami miatt folyamatosan csak előkészítést írt. Gondoltam újra indítom a letöltést erre eltűnt az egész a könyvtárból. Megvettem ezt az egy hónapos tagságot gondoltam lehet az a probléma de nem.. Kaptam egy 10 órás próba verziót. Már újratelepítettem a játékot és magát az alkalmazást is, de a probléma továbbra is fent áll. Írtam a supportnak is, de azóta sem kaptam választ



2023. okt. 2. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
29%
Valószínűleg másnál is volt hasonló a 10+ millió EA Play felhasználó közül, igen. De mihez kezdesz ezzel az információval?
2023. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A 10 órás próba azokra a játékokra vonatkozik, ami nincs benne hivatalosan az EA play listájában, így csak betekintést kapsz.


A kérdés két részre oszlik:

1. Megvetted egy szürkepiaci oldalon az FC24 kulcsot, amivel történt valami (ha bevonják, üzenetet kellene kapnod róla, vagy nem abba a fiókba jelentkeztél be, amiben aktiváltad). Ezt ki kellene deríteni, de egy biztos: szürkepiaci oldalon lopott kulcsokat is árulnak, ha azt bevonják akkor sajnos így jártál. Soha nem lesz 100%-ban megbízható egy ilyen oldal (G2A, Kinguin, Eneba mind ilyen).

2. Megvetted az EA Play-t, aminek nem része az FC24, csak egy 10 órás demo hozzáférés, ennek nincs köze az első problémához. Itt világosan le is írták, hogy a Play Pro része a teljes játék:

[link]

"Get even more out of The World's Game with EA Play* with the 10-hour trial now."

2023. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!