Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nézzük a gamepaly-eket??

Miért nézzük a gamepaly-eket??

Figyelt kérdés

Biztos rengetegen jártunk már így a game társadalomban ,hogy azon kaptauk magunkat hogy nézünk valami gameplay-t a youtubon ahelyett hogy fognánk azt a játékot és elindítanánk.

És nem azért nézzük ,mert ne lenne meg az a játék vagy azért mert újdonságokra vagyunk kíváncsiak. "Hanem a fene tudja miért?

Miért nézzük sokan azt hogy xy valaki játszik egy játékkal?



2023. aug. 1. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok más hogy játszik vele
2023. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van valamilyen hozzáadott érték (előadó személyisége, meglátásai, kommentje, reakciói), amivel többet kapsz mintha egyedül játszanád. Láthatsz más stratégiákat amiből tanulhatsz, kihagyott easter egg-eket, megmagyarázott dolgokat amin te átsiklottál, stb.
2023. aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem nézek senkit.
2023. aug. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nézzük azt, hogy mások hogyan sportolnak? Miért nézzük azt, hogy mások egy vetékedőben mit tudnak, és mit nem? Mert egyszerűen érdekes.
2023. aug. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak csatornák, amik kifejezetten humorra építenek:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezek önmagukban is szórakoztatóak, esetenként szórakoztatóbbak, mint maga a játék.


Egyébként én tájékozódásként nézem vásárlás előtt, mert a hivatalos anyagok és írott vagy videótesztek nagyon tudnak ferdíteni.

2023. aug. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!