Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » M4sport online közvetítést...

M4sport online közvetítést hogy lehet normális működésre bírni?

Figyelt kérdés

Otthoni wifin. Mobilnettel működik, nekem ez a fura.


Az internettel nincs semmi gond, online játékok, youtube, streaming platformok gond nélkül mennek.


M4 sport online stream a jobb napokon negyed óránként kifagy ("a lap hibát észlelt"), rosszabb napokon 2-3 percig bírja laggolva. Az argentin-ausztrál meccset konkrétan telefonon kellett néznem, nem volt túl nagy élmény és el is fogyott a havi mobilnetem ezzel.


Mit tudnék csinálni, hogy tudjam nézni a vb-t otthon? Hogy lehet működésre bírni a streamet?


2022. dec. 5. 15:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nahát és a rokkantak áfa mentesen vásárolnak?
2022. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Projektoron van HDMI.

Venned kell egy HDMI-s DVB-T box-ot, és kész.


Sajnos egy hulladék az M4 saját netes stream-je. Amikor nem nézi senki, akkor tökéletes. De ha van néznivaló, akkor sok esetben használhatatlan.


Amit tudok javasolni:

Ha van a rokonságban/ismerősi körben valamilyen kábeltévés előfizetés, akkor tőlük tudtok kérni jelszót a szolgáltató netes tv streamjéhez. Szinte mindenkinek tartalmaz az előfizetése netes tv-zési lehetőséget.

Pl digi-nél ez a szolgáltatás a digi online. Egy előfizetéshez 3 jelszót lehet beállítani, tehát egyszerre hárman nézhetnek online tv stream-et.


idegennyelvűt tudok még javasolni: acestream programot letöltöd, és pl livetv.sx oldalon vannak jó kis orosz streamek. Jobb minőség általában, mint a hazai, mert 1080p 50fps is elérhető, szemben az M4 1080i 25fps-ével.

Igaz, a kommentátorból egy kukkot sem fogsz érteni 😃

2022. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
(Arról nem is beszélve, hogy amúgy a netes stream-ek több, mint 30-60 mp-cel le vannak maradva... szóval én mindenképp az antwnnára mennék.)
2022. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
(Én magam amúgy digi kábelt rögzítek DVB-C vevővel, és tvheadend-del küldöm fel netre, így távolról is elérem a streameket. 16 órás meccsek telóról mennek utazás közben. Nyers 1080i adás sima ügy, yettel 4G BP. néha szakadozik pár fos térerejű helyen, szűk utcákban).
2022. dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!