Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a külső merevleme...

Hogyan tudom a külső merevlemezre átvinni a mappákat a MacBook-ról?

Figyelt kérdés
Vettem egy 1 TB nagyságú Toshiba külső merevlemezt, de amikor csatlakoztatom a MacBook-hoz, akkor az asztalon kijelzi, hogy csatlakoztatva van, de nem tudom áthúzni a mappákat rá. Tudna valaki segíteni nekem ebben? (nagyon nem értek hozzá)

2022. szept. 15. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tud NTFS-re írni a Mac.

ExFAT-ra kell formázni, azt tudja írni és olvasni is mind a Mac mind a Windowsos gép.

2022. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azt hogy csinálom? Le tudnád nekem írni részletesebben?
2022. szept. 15. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyisd meg a lemezkezelőt. Írd be a keresőba ha nem találod.

A megjelenő ablakban bal oldalán találod a csatlakoztatott lemezeket. Válaszd ki a külső merevlemezedet, majd nyomd meg a törlést. Van egy lenyíló menü, abban találod az ExFAT-ot.

Itt a részletes leírás:

[link]

2022. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, rákerestem én is. De ezt írja ki, amikor rámegyek a törlés gombra:


"Az APFS-kötet tartalma törlésének előkészítése

Csatolás állapotának ellenőrzése

A(z) „TOSHIBA EXT” kötet (hely: disk3s2) nem választható le, mert a(z) 360 (Finder) folyamat használja

Nem csatolható le a lemez. : (-69888)


A művelet sikertelen…"

2022. szept. 15. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Még próbálkozik a másolással.

Indítsd újra a gépet.

2022. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!