Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha van meglevő Xbox Game Pass...

Ha van meglevő Xbox Game Pass Ultimate előfizetésem, akkor is érvényes, hogy ha veszek Goldot, azt át tudom konvertálni?

Figyelt kérdés

Van már több hónapja Ultimate-om, de olvastam, hogy van olyan opció, hogy ha valaki vesz egy Goldot (akár 3 évre), és vásárol rá egy Ultimate-et, akkor a Gold előfizetés Ultimate-re változik végig. Az összes helyen csak úgy találtam meg, hogy próbaverzióval volt leírva. Aktív előfizetéssel is lehet ilyet csinalni? Persze a Gold után nem 300, hanem a szokásos 4200-ért bőviteném Ultimate-re.

És ha lehet, akkor amikor lejár a mostani Ultimate, utána veszek valamennyi Goldot, majd amint azt aktiváltam, előfizetek Ultimate-re, és a Goldnak megfelelő időtartamú Ultimate-om lesz?



2022. márc. 2. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor lehet megcsinálni ha éppen NINCS Ultimate előfizetésed. Ha van akkor átkonvertálja a Goldot amit hozzáadsz (1 év gold kb 3 hónap GPU) és az nem éri meg. Tehát ilyenkor meg kell várnod amíg lejár az Ultimate teljesen, utána teszel 3 év Goldot a profilodra kódokkal és utána veszel 1 hónap GPUt 4200Ftért. Ekkor lesz 36 hónap GPUd 36 hónap Gold + 1 hónap GPU áráért.
2022. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval ha most ez a hónap lejár, akár másnap meg tudom azt csinálni, hogy veszek Gold-ot és utána fizetek elő újra az Ultimate-re? És akkor ha mondjuk 3 év a Gold, akkor 3 évig minden hónapban megkapom az Ultimate-et és nem von le mellé semmit?
2022. márc. 3. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lejár akkor már másnap meg tudod csinálni. Csak ne felejtsd el kikapcsolni a folyamatos számlázást ami havonta vonja a pénzt. Igen ha 3 év Goldot ráteszel és utána felfrissíted 1 hónap GPUval akkor 3 évig nem von le semmit.
2022. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi:)
2022. márc. 4. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!