Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eladtam egy fiókot interneten...

Eladtam egy fiókot interneten rá kb. Egy hónappal a vásárlás után kitiltották a fiókot elvileg nem miatta,szerinte én vagyok a hibás jogos?

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 09:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hat ezt jobb lett volna a tranzakcio pillanataban tisztazni, marmint, hogy milyen kondicioban veszi at a fiokot, es milyen esetben van helye utolag reklamalni. Meg hat nem utolso szempont, hogy vegul mi volt a tiltas oka?
2020. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csalás volt a tiltás oka.
2020. aug. 23. 09:39
 3/18 A kérdező kommentje:
Mármint olyan értelemben csalás hogy egy játékban.
2020. aug. 23. 09:40
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a fiókok csereberéje mennyire szabályszerű, ez ügyben érdemes az adott oldal/szolgáltatás szabályzatát végigböngészni. De úgy sejtem, nem teljesen okés a dolog. Ugyanis ha én egy játékban elérek adott eredményt, majd azt a fiókot másnak odaadom, ő az én általam megszerzett előnnyel fog a játékban részt venni, ami mondjuk ki: csalás.
2020. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A Steam nem tiltja a fiók eladásokat.Nem olyan csalásért tiltották ki amint te fent leírtál hanem olyanért amivel egy adott játékban játekostársai ellen előnyt szerezve nyer.
2020. aug. 23. 09:51
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
Akkor meg mit akar? Csalt a hülye fejével és lebukott, mi köze a dolognak hozzád? Küldd el melegebb éghajlatra a baromarcút.
2020. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
bepróbálkozik, hátha visszakapja a pénzét... a steam viszont szerintem egyből bannol, nem vár 1 hónapot vele. de egy emailt megérhet, hogy tisztázd magad. kérdezz rá náluk konkrétan..
2020. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nem vár egy hónapot?Ha ő csalt miért nekem kene tisztáznom magam.Még vagy legalább 10 embernek adtam el fiókot és nekik semmi problémájuk nincsen..
2020. aug. 23. 10:28
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem a te hibad, hogy tisztazni kell magad, viszont a te erdeked, hogy lekopjon rolad.
2020. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Érdekes csak neki volt baja és amikor kiderült hogy kitiltottak érdekesen volt meg egy csomó tiltott fiókja szóval szerintem nem fogok vele foglalkozni hiszen ő csalt engem nem érdekel.
2020. aug. 23. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!