Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GTA V nem indul. Lenne egy...

GTA V nem indul. Lenne egy olyan problémám hogy nem indul a játék mióta volt egy frissítés?

Figyelt kérdés
Azt írja mikor megnyitom a játékot hogy "Error Code 1014. Failed to connect to Social Club servers" már mindent próbáltam.. Nyilván az Izraelita kollégák csak a pénzt teszik zsebre a FuckstarGays-nél viszont ezek szerint ha valaki kifizeti a játék árát (30, 00€) a játék csak 3 hónapra szól.. Újra raktam a "játékot" (már ha lehet annak nevezni), illetve a Social Club/Rockstar Games-t is és be is jelentkeztem újra és újra de semmi.... Na most a kérdés az az hogy mit lehet ez esetben tenni mert már kezd nagyon idegesíteni az egész szerintem abszolút érthető módon, szóval ha valaki tud valami módot akkor az legyen szíves segítsen. Mert meg tudtam volna tenni egyébként hogy letöltök egy tört verziót, de ha már kifizettem a játék árát akkor ez már eléggé aljasság....

2019. szept. 29. 13:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném hogy előtte a játék ultrán ment 60+ fps-sel
2019. szept. 29. 13:42
 2/3 anonim ***** válasza:
2019. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Továbbra se indul.... Pedig jó lenne mert szeretem ezt a játékot és szeretnék vele online játszani.... Ha már kiadtam érte a pénzt....
2020. jan. 18. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!