Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Számitógépem kiirta "lehet,...

Számitógépem kiirta "lehet, hogy szoftverhamísítás áldozatává váltam" ez mit jelent és miért van?

Figyelt kérdés
Ha vki tudna adni tanácsot megköszönném...ilyen még nem volt!
2008. nov. 12. 10:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
lopott oprendszert használsz és elbukott az eredetiség vizsgálaton az automatikus frissítésnél.
2008. nov. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha zavar az a kis csillag, akkor újra kell telepíteni a windowst egy legális változattal.
2008. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Előfordulhat az is, hogy rendesen megvetted, és mégis tévesen érzékeli.

Ha így van, írjál nekik.

2008. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell legális változat.A legtöbb hamisított is átmegy a teszten.Éppen ma frissítettem egy kalóz windowst:)Lehet letölteni simán csak eredetiség törést is.De valszeg nem úszod meg az újratelepítést most már.
2008. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem legálisan szerezted az op-rendszert akkor ne kattints rá a "Windows update"-re! Ha automatikus frissítés van beállítva akkor azt legközelebb kapcsold ki!

Most azt kell tenned, hogy (miután a számodra fontos adatokat elmentetted CD-re vagy egyéb adathordozóra)újra formázod a meghajtót amin az op-rendszer van és újra telepíted az egész rendszert. Máskor figyelj jobban!

2008. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Én ugyan így jártam tegnap előtt.

Nem lehet máshogy megoldani csak új telepítéssel?

Elég húzós lenne kiírni 200 Gigányi anyagot:S

2008. nov. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Én nem tudok más megoldást.

Aki 200 gigát tárol egy partíción a winfossal...

Az csak szenvedjen az írkálással...

2008. nov. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Köszi
2008. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánatot kérek,de erre nem lehetett mást mondani:)

Újratelepítésnél hozz létre két partíciót.Egyet a windowsnak,ez legyen 30 giga,és ez legyen a c:Ha újratelepítesz,akkor majd mindig csak ezt kell formatálni,és ide kell rakni az új wint.A többi szabad hely pedig legyen a d:Ha valamit el akarsz menteni,akkor azt mindig a d:-re mentsd.Elméletileg a büdös életben nem kell leformatálnod.Van vírus,ami a d:-t támadja meg,de nagyon ritka.Többet nem lesz ilyen problémád.Én annak idején egy szerelvényüzletben dolgoztam.Mindig azt mondtuk a szerelőknek,akik elfelejtettek valamit és vissza kellett jönniük,hogy akinek nincs a fejében,annak legyen a lábában.:)

2008. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Oké,semmi gond más is mondta már...

Egyébként itt a megoldás,most csináltam meg:



[link]



Ott a szöveg,hogy mit kell csinálni,gondolom tudsz angolul,nekem sikerült.

2008. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!