Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Security Tool. HELP?

Security Tool. HELP?

Figyelt kérdés

a gépem bekapta a security tool vírust... olvastam itt néhány hasznosnak tűnő tanácsot, ám szinte egyiket sem tudom alkalmazni...

a vírusirtóm nod 32 próbaverzió volt, lejárt, és most, h ez a vírus bemászott a géembe, nem enged letöltés után futtatni/telepíteni vírusirtót.... Akartam online scan-t csinálni az eset-nél, de ott azt írták, h a böngészőm nem képes futtatni az activeX-et futtatni, töltsem le.... igen ám, de hiába töltöm, mint ált. bármelyik exe-t, et sem enged megnyitni/telepíteni ez a kibbb***ott security tool........

és a vezérlőultná a programok telepítése/törlése részt sem engedi megnyitni.

egyébként megvan a cucc, all users-applications-data, és ott van. Valaki azt írta, be kell csomagolni, és úgy lehet törölni...

Vmi tanács? mit lehet még tenni az újratelepítésen kívül?


2010. márc. 23. 12:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bocs a sok hibáért, idegből írtam :)
2010. márc. 23. 12:14
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha tudod hol van,próbáltad csökkentett módban törölni? :)
2010. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

szia! hát igazából elég hülye vagyok ehhez, szóval ha néhány szóban leírnád.... :) hallottam erről a módszerről, de ezt akkor is lehet, ha nincs vírusirtóm?

megőrülök ettöl a cuccostól, még a hangerő szabályozót sem engedi használni...

2010. márc. 23. 12:48
 4/17 anonim ***** válasza:
2010. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok..megint a google..Szerinted ott nem kereste?nem hiába irt ide..Linkelgetés nem segítség..


Amúgy ujrainditod gépet,f8-at nyomogatod,és rámész az índitás csökkentett módban,vagy csökentett mód hálozattal..rád hagyom..Jó esetben csökentettben nem fog elindulni security tool,és ha tudod hol van,menj oda és töröld ki a fájlt..remélem sikerül :) amugy ez a becsomgolni dolog hülyeség..becsomagolja,de normál módban akkor sem engedi törölni..probáld meg csökkentett módot,ha sikerül ird meg ha meg nem valamit kitalálunk :P

2010. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sikerült a tanácsoddal! nagyon szépen köszönöm a segítséget!! :))
2010. márc. 23. 15:12
 7/17 anonim ***** válasza:
Ccleanert futtasd le, ha jelzi, hogy maradt valami registry kulcs, akkor azt is töröld.
2010. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sok a hamis vírusirtó, amelyik maga a vírus.

Ingyenes tűzfalat, virus- és kémprogramirtót csak megbízható oldalakról szabad letölteni. Pl. www.letoltes.prim.hu, www.chip.hu, www.szoftverbazis.hu.

A legjobbak pl. [link] [link] stb.

2010. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Énis megpróbálom ezt alkalmazni... amúgy nekem fent van a NOD32, és jelezte is a vírust... de ezt egyszerűen nem tudja karanténba b*szni! Már nekem is elegem van. Szval rem. h sikerül.
2010. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!