Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » IPhone 5S biztonsági zár!...

IPhone 5S biztonsági zár! Segitseg! Megbizható?

Figyelt kérdés

neztem egy oldalt ez Hogy mukodik?

[link]

Megbizható tenyleg feltudna oldani a telom.? Ugyanis iOS 9-re akartam frissiteni de ujra akrivalni kellett a telot es fogalmam sincsen AZ iCloud email címem meg a jelszo,Koszi elôre is a válaszokat!:)


2015. szept. 20. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz is ám lopott/talált ájfonnal bizniszelni, 8 napod van azt hiszem, hogy leadd a rendőrségnek :)
2015. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az iCloud zárat nem oldja fel, ez (ha egyáltalán működik) csak a hálózat függetlenítést oldja meg.


iOS9 frissítéskor azonban nem kell újra aktiválni a telefont, szóval inkább juttasd vissza a telefont a tulajdonosának... (legalább az email címet illik nem elfelejteni).

2015. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem loptam vagy talaltam cask hogy tudjatok!:)IGaranciaval bevittem AZ iSTyle-ba de nem tudnak tenni semmit ezert gondoltam erre AZ oldalra
2015. szept. 22. 16:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor pajti, köztünk szólva...szerencséd van, hogy a fejed hozzánőtt a nyakadhoz, mert azt is elhagynád valahol :)
2015. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!